Wpis z mikrobloga

Gra planszowa: Królowie Osiedli. Na polskich osiedlach nie jest kolorowo ;) #rozdajo

Siemanko Mireczki,

Ze znajomym (Kater z kops.pl < taki mirek od komiksów) tworzymy grę planszową w stylu komiksowym.
W związku z tym chcemy zrobić małą promocję. Zasady tradycyjne, bo jestem tradycjonalistą.

Do wygrania: egzemplarzy prototypu gry planszowej: Królowie Osiedli z dostawą pod drzwi
Losowanie: pojutrze (Piątek 23:59) do tego czasu można plusować.
Udział biorą wszyscy oprócz kont założonych po opublikowaniu tego wpisu i mojej starej.

=============

Zainteresowanych samą grą i większą ilością konkretnych informacji zapraszam na: Wesprzyj nas na wspieram to albo na nasz Profil Facebook

=============

Warszawska Praga, a może Łódź? Kielce? Nie wiadomo, ale na pewno lata 90-te. Ekipy toczą zacięte walki o panowanie na osiedlach. Wciel się w jedną z nich i zostań Królem Osiedli! Jeśli macie jakieś pytania - to walcie śmiało w komentarzach. Postaram się na wszystko sensownie odpowiedzieć, jak najszybciej jest to możliwe :)

Łukasz

#polska #ciekawostki #zainteresowania #kultura #rozrywka #heheszki #graplanszowa #planszowki #polak #mirek #dresy #metale #skejci #staruchy #krolowieosiedli

Ps. Zamiast na Mikro - dodałem wpis tu: http://www.wykop.pl/ramka/4128773/gra-planszowa-krolowie-osiedli-na-polskich-osiedlach-nie-jest-kolorowo/ ME SORY :/
soberinho - Gra planszowa: Królowie Osiedli. Na polskich osiedlach nie jest kolorowo ...

źródło: comment_xf2RA5Yc3U6NtQzDIc7qBqyBiSvDWF71.jpg

Pobierz
  • 24
@soberinho: Kurde jak walka osiedli to koniecznie Nowa Huta :D

Nie znam konceptu waszej gry ale w latach 90 miedzy dzieciakami panowala totalna wojna miedzy osiedlami.

Do tego system piwnic który ciągnął sie pod całymi blokami i przejściówki. Klatka z wejściem z dwóch stron. Od podworka i ulicy. Temat ma potencjał.