Wpis z mikrobloga

@Mania69: najgorsze z tego wszystkiego jest to, że normalny człowiek w ich trybie życia ciągnie w ten sposób dopóki ma kasę. Rafałka niszczy to, że im bardziej siedzi w tym trybie życia tym tej kasy ma więcej, ot cały paradoks. Ale niestety, bądź na szczęście jesteśmy wolni i tylko wpłacający powinni czuć się źle. A jakby był z mojej rodziny, to załapałby się na rodzinne odwiedziny, które zaraz by mu pokazały,
@Mania69:

Oni są świadomi?


Oczywiście, że są. On się upija dobrze wiedząc, że jego organizm reaguje coraz gorzej. Widocznie tej pomocy nie chce. Wystarczy posłuchać tego, co mówi, gdy trzeźwieje lub jest względnie trzeźwy - wtedy to zupełnie normalna osoba.

Marlena jest dorosła, ale w głowie to dziecko, dlatego nie potrafi od niego odejść, bo sobie zwyczajnie nie poradzi.


Przede wszystkim gdyby chciała odejść i żyć inaczej, to by to zrobiła.
@Mania69: była juz opieka, nic nie zrobią. To dorośli, świadomi ludzie. W nałogu, ale jak nie chcąpomocy to #!$%@? mozesz zrobic.

Najlepsze to nie dawac im kasy wprost, nie donejtowac. Wszyscy ktorzy #!$%@? o pomocy im to pewnie gimbusy, które tylko patrza zeby im wyslac zetony - tak samo z danielem magicalem jest.

Nie mowie o tobie OP tylko o ludziach na yt.
@Mania69: Ej bez kitu. Oglądałem trochę grubego, ale on jest po prostu #!$%@?ęty i głupi i miał dużo szczęścia.

Ale ten rafatus i jego laska... Bez kitu, nie oglądam, ale czytam, i to jest przykre i smutne.

Przynajmniej według mnie.

Granic już jak widać nie ma.