Wpis z mikrobloga

W jaki sposób ukatrupić firmę Mobiltek, która rozsyła spam sms?

To ZDJECIE podbija internet!!! Slij za darmo FOTA na nr xxxxxxx, a nie przestaniesz sie smiac! W promocji bez oplat. Reg x-xxx.pl /Mobiltek


#spam #scam #afera #oszusci #mobiltek
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kremufczyn: Na jakiej podstawie wysuwasz takie twierdzenie? Zakładasz, że spamerskie firmy jak Mobiltek stosują się do przepisów oraz norm etycznych? Na podstawie jakiego przepisu scam Mobiltek o treści

To ZDJECIE podbija internet!!! Slij za darmo FOTA na nr xxxxxxx, a nie przestaniesz sie smiac! W promocji bez oplat. Reg x-xxx.pl /Mobiltek


zostaje wysłany do ludzi? Wierzysz również w to, że oszustwo firmy Mobiltek na temat zdjęcia rzekomo podbijającego internet nie
  • Odpowiedz
@Kremufczyn: Czyli kłamiesz kryjąc oszustów z Mobiltek, zakładając bezpodstawnie, że gdzieś coś musiałem zrobić. Pomimo tego, iż wyraźnie zaznaczyłem - nigdzie żadnej zgody nie wyrażałem i swojego numeru nie podawałem.

Dlaczego zamieszczasz spam do strony oszustów z firmy Mobiltek? czy jesteś związany z tą firmą próbując niekompetentnie bronić oszustów z Mobiltek?

Scam Mobiltek
Spam Mobiltek
Ostrzeżenie Mobiltek.
  • Odpowiedz
@Kremufczyn: Nie chce mi się chodzić do sądu. Szkoda mojego czasu i butów. Za to bardzo chętnie nauczę AI Google jeszcze paru terminów związanych ze zwodniczymi praktykami firmy Mobiltek.

Mobiltek oszustwo
Mobiltek spam
Uwaga na spam mobiltek.
  • Odpowiedz
Brzmisz troche jakbys w transie byl XD


Na szczęście ai google tego tak nie widzi. Natomiast każdy powinien zobaczyć ostrzeżenie przez niezamówionym spamem Mobiltek.

Ja tez czasem myslalem, ze czegos nie zrobilem, a w dziwny sposob na maile przychodzily rozne oferty, otoz podpisujac umowe nawet z jakas firma, ktora wymaga podania telefonu/emaila mozesz nieswiadomie zgodzic sie na spam z firma zajmujaca sie spamem smsowym, ale bedziesz dalej upieral sie przy swoim, z palca wyssali twoj numer i wysylaja spam.


Mnie
  • Odpowiedz
@Kremufczyn: Nie jest miejscem od czego? Od czego jest miejscem? Odnoszę wrażenie, że nie specjalnie zrozumiałeś co i dlaczego napisałem. Trudno. Ale dzięki za okazję do powtórzenia, że Mobiltek wysyła spam smsm, którego nie zamawiałem czym łamie przepisy. Jakieś.
  • Odpowiedz
@Kremufczyn: @wrrior:

Dzisiaj dostałem spam sms z tego mobilteku na telefon firmowy, którego numer nigdy nigdzie nie był użyty - jest używany tylko do internetu. To tak w ramach odkopania i "mi nigdy przez 5 lat nic takiego nie przyszło".
Na mój numer prywatny też nigdy nic takiego nie przyszło (orange, później sieć gadu-gadu, później chyba play, obecnie virgin mobile), a ojcu w plusie przychodzą takie gówna co
  • Odpowiedz
W odpowiedzi na tę dyskusję, pozwoliliśmy sobie napisać komentarz, by wyjaśnić jak zadziałać w sytuacji, gdy otrzymują Państwo niechciane SMSy.

Rozumiemy, że nikt nie chce otrzymywać płatnych SMSów, na które świadomie nie wyraził zgody. Warto dodać, że nasze usługi premium zawsze są uruchamiane osobiście przez Abonenta, bądź za jego zgodą, a więc musiały zostać świadomie uruchomione przez użytkownika telefonu.

Dlatego jeśli włączyli Państwo płatne SMSy, lecz był to przypadek i nie chcą ich Państwo otrzymywać, to prosimy o bezpośredni kontakt, abyśmy mogli zbadać sprawę. Pomożemy wskazać kiedy usługa została włączona i zablokujemy aktywowaną usługę.

By
  • Odpowiedz