Wpis z mikrobloga

Jako że dziś dzień pisma ręcznego pokażę wam, jak wygląda napisane przeze mnie słowo "aluminium". Uwagę zwrócił mi kolega, który stwierdził, że w notatkach z wykładów materiałoznawstwa mam pełno dziwnych szlaczków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także pozdrawiam wszystkich niestawiających kropek nad i #pismo #heheszki
choramuchomora - Jako że dziś dzień pisma ręcznego pokażę wam, jak wygląda napisane p...

źródło: comment_i0Uv6RwpbsO0CumbKMz4yFqtDdN8VnKR.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@snajp511: @pejczi: dostałeś się na informatykę w Szkocji, ale poszedłeś na zarządzania i inżynierię produkcji na PW. Aha.

Nie żeby składanie papierów na zagraniczną uczelnię wymagało międzynarodowej matury i/lub jednak trochę więcej skakania + musiałeś mieć jakieś przesłanki za tym, żeby wyjechać (jakiś powód dobry, który musiał się magicznie rozwiązać sam)
  • Odpowiedz
@carbyne: Wymagalo to troche zabawy, spelnilem ich Entry Requirements które mi postawili gdy aplikowałem - powiedzmy, ze mialem powody mocno osobiste, które spowodowaly, ze zostalem.
Dlaczego ZiIP? Specjalizacja Informatyczne Systemy Zarządzania - w sumie jak szedlem na studia to patrzylem pod kątem projektowania i wdrażania systemów ERP, czego czysta informatyka by nie dala, stąd tez ZiIP. Docelowo chcialem isc na SGH na Metody ilosciowe w systemach informacyjnych, ale niestety nie
  • Odpowiedz
w sumie jak szedlem na studia to patrzylem pod kątem projektowania i wdrażania systemów ERP, czego czysta informatyka by nie dala


@pejczi: u mnie trochę nawet osób w to poszło, po właśnie "zwykłej", więc skąd pomysł?

Docelowo chcialem isc na SGH


@pejczi: zaraz... metody w systemach INFORMATYCZNYCH i nie przyjmowali z INFORMATYKI? xD
  • Odpowiedz