Wpis z mikrobloga

Jako że dziś dzień pisma ręcznego pokażę wam, jak wygląda napisane przeze mnie słowo "aluminium". Uwagę zwrócił mi kolega, który stwierdził, że w notatkach z wykładów materiałoznawstwa mam pełno dziwnych szlaczków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także pozdrawiam wszystkich niestawiających kropek nad i #pismo #heheszki
choramuchomora - Jako że dziś dzień pisma ręcznego pokażę wam, jak wygląda napisane p...

źródło: comment_i0Uv6RwpbsO0CumbKMz4yFqtDdN8VnKR.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pejczi: nie mówię, że nie wierzę, bo sam nie raz widziałem dziwne przedmioty brane pod ocenę; po prostu się dziwię/śmieję

co do wykresu/prezentacji - dokładnie to samo i więcej było na zwykłej, więc ... ¯\_(ツ)_/¯

pisanie programów na tablicy kredą mnie skutecznie zniechecilo do aplikacji na tenże kierunek.


@pejczi: i tym się odróżnia prawdziwych programistów od "panów informatyków". zanim mnie #!$%@?, to już raz odbyłem taką rozmowę tutaj
  • Odpowiedz
@carbyne: Tylko, ze ja nie chce isc w programiste, a bardziej w PMa. Aktualnie siedze w analizie danych, machine learning i modelowaniu biznesowym - prawda jest taka, ze studia Cie ucza myslenia i daja Ci narzedzia, a dopiero potem sie uczysz wlasciwych rzeczy.
  • Odpowiedz
Swego czasu chodziłem jako wolny sluchacz na wyklady


@pejczi: ale ogólnie duży plus dla ciebie za to

Tylko, ze ja nie chce isc w programiste, a bardziej w
  • Odpowiedz
@choramuchomora: A to przepraszam koleżankę :) Tak się zaaferowałem, że przeoczyłem. Jesteś sławna ;) Praworęczna? Cóż, nikt nie jest doskonały ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Pamiętam, jak kiedyś nie chciało mi się pisać na wykładzie i cała strona wyglądała jak arabskie szlaczki. Co ciekawe byłem w stanie rozczytać to przez jakiś czas, ale teraz nie ma to za wiele sensu. Chyba nawet jeszcze gdzieś mam tę kartkę.
  • Odpowiedz