Wpis z mikrobloga

@pawelmikolajczyk313 Czemu się chcesz zakładać z ludźmi skoro sam możesz nie dotrzymać obietnicy? Skoro jesteś pewien spadku (bo chcesz się zakładać) to po prostu postaw te 0.1 na shorta (czyli właśnie obstawianie spadków). Właśnie po to wymyślono shorta i longa dla osób które są pewne ze pójdzie w któraś stronę zamiast zakładać się z ludźmi którzy mogą nie dotrzymać zakładu :)

Polecam a i więcej zarobisz na takim shorcie.
Nie mów do mnie, jakbym był na tym rynku świeżakiem.


@MelomanBTC: No ale tak się zachowujesz.

Ok, to gdzie masz serwis z escrow któremu nie będziecie musieli ufać (ryzyko zwinięcia się serwisu świadczącego escrow), który przetrzyma waszą kasę do XXX daty?


@MelomanBTC: bitcointalk.org masz escrow do wyboru do koloru, jak się nie zwinęli przez kilka lat to i się nie zwiną z marnymi 0.1. Oczywiście nie chcę się założyć na
Może po prostu moje doświadczenie na tym rynku Cię przerasta i nie jesteś w stanie zrozumieć tego co Tobie przekazuje?


@MelomanBTC: Ale co ty chcesz przekazać? Uważasz się za niewiadomo jakiego guru a tak naprawdę to gówno wiesz.

Oh, świetny sposób na zrealizowanie zakładu o kurs. Zamiast obstawić shorta, gdzie jesteś w stanie wyciągnąć więcej niż z zakładu z założycielem tematu, to lepiej wpłacić losowemu kolesiowi, z neta który świadczy usługi
Chcę przekazać, że skoro jesteś taki chojrak i jesteś pewien iż kurs spadnie, to dlaczego nie postawisz shorta, tylko chcesz założyciela tematu, zmuszać do wpłacania jakiejś randomowej, niezaufanej osobie z neta pieniądze (do escrow)


@MelomanBTC: Po pierwsze dzieciaczku to nie było skierowane do założyciela tematu, po drugiego gówno cię obchodzą moje shorty, po 3 jeżeli osoby z bitcointalk takie jakie https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=18321 czy https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=133846 są dla Ciebie nie zaufane, to ja nie
Oj, w każdym akapicie przytaczasz, że nie mam wiedzy, chyba kogoś coś tutaj piecze, że jestem early adopterem od 2011 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MelomanBTC: Tym gorzej dla ciebie że siedzisz w czymś od 7 lat a nie masz na ten temat pojęcia :)

Mów więcej, twój wnerw to naprawdę miód dla mojego serca. Nawet nie wiesz ilu takich bóldupiących przerobiłem (ʘʘ)