Wpis z mikrobloga

Dziwi mnie wykopki, że jaracie się tym, że to wasz wybryk. Jak każdy ten numer widział. Nie rozumiem co chcecie zawojować. Przeraża mnie jak ludzie tutaj czują się częścią aremki od której wszystko zależy. Sprawy słuszne rozumiem i szanuje za wykop efekt (Wilia Karpatia choćby). Lecz pewne na tym tagu wpisy i komentarze są tak dziecinne i puste, że wychodzi na to, że llubicie z kogoś się pośmiać, kogoś błąd/pomyłkę roznieść po całym internecie. Nie bronie tutaj szafy, ani za nikim się nie wstawiam. Lecz niektóre tuaj posty wolałbym, żeby przypominały sarkazm, aniżeli realna opinie/zdanie kogoś w tym temacie. Bo jak czujecie się armią dzwoniącą i ślącą głupoty do kogoś to chyba nie macie co robić, być może jesteście dzieciakami na feriach. WSPÓŁCZUJĘ WAM, ale pewnie jesteście spod tagu danielmagical, rafatus i reszta patusów.
#mocnyvlog
  • 5
@beer_man: Może za długo na wykopku nie jestem, ale odczuwam, że po tych sławach danielamagicala i reszty przybyła tutaj peewna ilość debili bez świadomości i zerowej dojrzałości umysłu... Chcieli dołączyć do armii wykopowej, ktora jest dla mnei zartem w sytuacjach takich jak ta chocby.
@magawek: To jest takie koło wzajemnego #!$%@?, bardzo dobrym tego przykładem zaraz po patotagach jest nocna, gdzie serio nie ma czego tam szukać. Może jednak wprowadzenie mirko (bo jak jesteś od niedawna to kiedyś nie było) to jednak mocno chybiony pomysł. Ale cóż...nie podoba się to zawsze można pójść gdzieś indziej tyle że przyzwyczajenie.
@beer_man: mirko dla mnie korzystne jest, takie drugie forum, gdzie dużo osób potrafi się wypowiedzieć w paru sprawach. Aczkolwiek fajnie by było jakby wykop był conajmniej +18 z potwierdzeniem dowodu osobistego ;)