Wpis z mikrobloga

@Thzx: ja mam Xiaomi Redmi Note 4 i nie narzekam, bardzo prawilny telefonik ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet zbyt dobry, bo mi się włącza ekran przy rozmowie, bo z przyzwyczajenia daję palec na środek telefonu, gdzie jest czytnik linii papilarnych i sie odblokowuje
Redmi 4X jak jż był wspomniany, niestety serie redmi mają dość przeciętne aparaty, więc jak bardzo zależy ci na aparacie to ja bym brał mi5X mimo że jest trochę droższy to jednak aparat kozak
@Thzx: Jak nie potrzebujesz "na już" i chcesz to tagowane #cebuladeals, to może poczekaj do Chińskiego Nowego Roku, zacznie się 16 lutego. Może na tę okazję coś rzucą cebulowego, także może Priority Line ruszy. A co do tel. to poczytaj o LeEco.
@salvador5000: daj sample do nubii bo sam szukam.
znalazlem sample A1 i dzienne w bdb słońcu wyglądają bardzo spoko ale zbrakło mi fotek do oceny w pomieszczeniach, przy sztucznym świetle czy w pochmurny dzień

fotki się ocenia w powiększeniu na ekranie kompa a nie w skompresowanym filmiku YT..... gzdie oglądamy miniatury xDDD
@50HerbatGreya no ok, masz racje z tym oglądaniem. Na YouTube to raczej mało precyzyjne ocenianie ale na tym filmiku jest nubia m2 vs. P10. A i przepraszam, bo źle się wyraziłem z tymi samplami. Chodziło mi o zdjęcia dostępne w internecie ale nie surowe, pełne pliki. Mea culpa.