Wpis z mikrobloga

Czy ktoś może próbował wyleczyć się z trądziku idąc do alergologa i porobić jakieś badania np: hormony,pasożyty,nietolerancja itp, żeby odnaleźć przyczynne. Dermatolog po witaminach i białej papce proponuje izotek ale aż takiej tragdii nie mam jak nie którzy żeby brać go i #!$%@?ć wątrobę.
#tradzik #dermatologia #alergolog #medycyna
  • 15
  • Odpowiedz
atrederm


@zima65: Tego nie maiłem ale przepisywała mi robiony jakiś specyfik na bazie spirytusu do przemywania twarzy+biała papka i witaminy. Pomoagało ale potem przerwa i pogorszenie i znowu stosowanie ostatnio już przestało działać.Teraz stosowałem acnosan i acnelec.

W między czasie rożne maści przepisywała.Sam próbowałem pić zioła robiłem maski z kozieradka i robiłem sobie napary ale wytrzymałem tak 2 miesiące bo strasznie mnie wysypało niby miał się organizm oczyszczac ale po tym czasie
  • Odpowiedz
  • 0
@smalczyk1 Czasami ludzie maja problem z cera zima wlasnie od tego.

Schemat leczenia jest taki, ze jak nie suplementacja/kosmetyki/dieta to potem antybiotyki i retinoidy.
Wiec jesli nie chcesz silnych lekow z ryz skutkow ubocznych, to pozostaje naprawde tylko ta pierwsza opcja i eksperymenty (w ktorych pomoze dermatolog) :)
  • Odpowiedz