Wpis z mikrobloga

kupiłem 1 listopada żarówkę Philips White Vision H4 która miała określoną żywotność na 400 godzin.
#!$%@? mać! ledwo 22 stycznia, a prawa żarówa już poszła się #!$%@?ć (°°
co to ma #!$%@? znaczyć Philips ?!
nie potraficie zrobić tak żarówki na ile żywotności jej wyceniacie nawet?!
piszę do nich reklamację bo zrobiłem dokładnie 6600 km co jak przeliczyłem jest ledwo ~130 godzin jazdy ze światłami
nawet nie smaga to 200h. a żarówka #!$%@? poszła. Kupiłem jeszcze jedną bo świecą dobrze i nie chcę wymieniać na inne
ale to jest serio #!$%@?ące. 30 zł za 1 żarówkę dodam.

#spisek #spisekzarowkowy #reklamacja #motoryzacja #zalesie
  • 13
@szaremyszki: no właśnie też tak jeździłem na tanich h4, ale rzuciłem się i kupiłem coś droższego - wypas jest różnica w jeździe i komforcie nawet jak na zwykłe h4. ale no kurde. szanujmy się - 30 zł na 3 msc. to nie jest warte zachodu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ShpxLbh: no to juz masz nauczke ze metka #!$%@? warta. Jezdzij swoje, przetrzyj klosz szmata jesli kiepsko. Koncerny bazują na wypracowanej marce/renomie. Niestety z jakoscia ostatnio malo to ma wspolnego
@Krol_Dzielni: @Majtkizpomponem: w poniedziałek złożyłem reklamację przez stronę www, opisałem wszystko z wyliczenimi i czasem, na drugi dzień zadzwoniła Pani z Holandii, po polsku oczywiście ;)
powiedziała że ich produkty nie mają gwarancji na 400godzin, ale są to sugerowana czasy pracy XD
ale w przypadku tak krótkiego działania oczywiście chcielibyśmy poznać problem i wyślemy do Pana kuriera, prosze o dowód zakupu ( wysyłam screena z allegro ) i żarówkę i