Wpis z mikrobloga

Mam dosc :( pracuje w pracy gdzie codziennie mam jakies "przygody" :( co chwila klotnie, z "morda" do mnie, mam zrobic to i to, zawsze ostatni wychodze do szatni, co chwila zostaje dluzej bo trzeba sypac mimo, ze kwas doleci dopiero po np. 15 (4 brygadowka), problemy z dostaniem wolnego (nie bo nie). Codziennie gdy mam isc do pracy chce mi sie... Plakac. Nie wytrzymuje juz psychicznie z nimi. Planuje jutro dac wypowiedzenie ale oczywiscie niee bo mamuska juz mi placze, bo ciezko dzis o prace. Co robic? Z dnia na dzien robie sie wrakiem :(

#praca #mamdosc
  • 18
  • Odpowiedz
@franaa @WstretnyOwsik tak u nas w firmie jest w wuj zakladow przerozniejszych ale zeby dostac sie gdziekowiek to tylko znajomosci lub bezposrednio do pracodawcy danego wydzialu.

Ja juz bym wczesniej chetniej zaniosl wypowiedzenie, lezy jeszcze gotowe u mnie w szafce w pracy ale jakos mamuska tak zryla beret, ze sie do tej pory nie odwazylem :(

Tez wgl ze sie boje mamuski i jej sie slucham na kazdym kroku... Sam siebie sie
  • Odpowiedz
@Janek_z_Pakowni: zrobisz co uważasz za słuszne ale byłem niemal w identycznej sytuacji jak twoja, praca mnie #!$%@?ła niemiłosiernie, ludzie z którymi pracowałem doprowadzali mnie do szału, a o urlopach nie było co myśleć, nikt mi na głowę nie wchodził bo nie jestem takim typem osoby ale ogólnie otoczenie i klimat w pracy sprawiały że odechciało mi się tam pracować, oczywiście rodzinka mówiła żebym pod żadnym pozorem się nie zwalniał bo ciężko
  • Odpowiedz
@uniiq: jak bym czytal o sb :( oczywiscie trafilem na "najlepsza" zmiane iazda zmiana ma luzy rury zapchane wszystko sie wali wszystko ledwo dziala ale spoko przyjdzie moja brygada to wszystko zrobimy a wszystko dzieki naszemu mistrzowi dupowlazowi i nadgorliwcowi. O ludziach i atmosferze nie wspomne jest 3 najlepszych kumpli mistrza i oni nic nie musza robic wolne dostaja kiedy chca a my walczmy.

Najlepsze ze i tak zarabiam najmniej na
  • Odpowiedz