Wpis z mikrobloga

@mahonek Jezdzisz Guralowi po wyglądzie, a sam wyglądasz ja trzydziestoparo letni robol, a łysinę na masz jak emeryt. To jest NORMALNY wygląd? xD Gdyby nie Grubas i Alkochinczyk to ciebie by nawet nie było. Mówisz, że Gural ma garbaty nos, a spójrz na Endżi z nosem jak gargamel xD Do tego nikt jej nie lubi. Ani twoi widzowie, ani rodzina. Bezbeku z Parsęcka wez ty idz robić swoje znicze na dwie zmiany bo od lipca/sierpnia bezbecja na twoim kanale stale rośnie. W tym momencie nawet twoje urodziny oglądało ledwie 3k ludzi, gdzie Tucznik pierdzący w kanapę ma tyle praktycznie ZAWSZE.
Skończyłeś się typie. WSZYSCY twoi konkurenci jako tako się ROZWIJAJĄ, a tylko u ciebie jest REGRES. Tucznik teraz "trenuje" na live, Onanix ma afery rodzinno-koleżeńskie, Gural biwak, a ty co? Gówno, od pół roku nie ma nic nowego, a tylko tracisz content jak np. hazard.
P.S. Wyśmiewasz się, że Gural dostał w ryj od twojego koleżki. Ale on przynajmniej nie #!$%@? jak ty, kogo by to #!$%@?ł, kogo by zabił, tylko faktycznie PRZYSZEDŁ i BIŁ SIĘ. A ty co? Guralowi chcesz #!$%@?ć, Tucznikowi i Rafonowi też, a póki co to tylko siedzisz bezbeku i powtarzasz się, że im #!$%@?. Tucznik i Rafonix się chociaż umówili na walkę, a ty nawet tego nie potrafisz xD
#gural #mahonek #rafonix #danielmagical #patostreamy
  • 9
@marv0oo: Racja, gural jest jaki jest, ale pojechal glownie, aby solowe #!$%@? z kolesiem, ktory regularnie trenuje w klubie. Mahonka lubilem, ale od ostatniego streama z urodzin mocno stracil w moich oczach, gdzie ewidentnie pokazal swoj szacunek do widzow. Poza tym z kazdym kolejnym streamem spada w dol, a ostatni dopisek na lajwie MALO WIDZOW BO JESTEM CHORY I NIE PIJE mnie #!$%@?. Grubas ostatnio w ogole nie pil, a mial
@mahonek: To niezłe odniesienie do zarzutów xD
Mahon, może odpowiesz na to, że Jezdziłeś Guralowi po wyglądzie, a sam wyglądasz jak styrany emeryt? Jezdziłeś mu po nosie, a twoja kobieta sama ma nos jak ekierka xD Śmiem wątpić, że ktoś kto w wieku dwudziestuparu lat wygląda jak emeryt znalazł by sobie dziewczynę gdyby nie fejm, a ty ciśniesz Gurala, że ten nie ma kobiety. Zastanów ty się co ty mówisz, bo