Wpis z mikrobloga

  • 2309
Dzisiaj mam do oddania grę, której nikomu nie trzeba przedstawiać, czyli S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl. Oczywiście gra w formie klucza Steam. 

Macie czas zaplusować ten wpis do poniedziałku, do godz 23:30. Losowanie we wtorek późnym wieczorem, wcześniej nie będę miał jak przekazać kodu aktywacyjnego.

Odpadają:
1. Zielonki
2. Udzielający się w tagach powiązanych z patusami z YT (daniele, racośtam, mahocośtam i inne)

#rozdajo #rozdajosteam #steamrozdajo #steam #gry #zadarmo #stalker
Pobierz Lookazz - Dzisiaj mam do oddania grę, której nikomu nie trzeba przedstawiać, czyli S....
źródło: comment_fgumGg8bytoNHWoIpdZmrZk9yGn8EgOX.jpg
  • 28
@Zyvold: @wykops2: Na wykopie generalnie nie warto w ogóle wspominać Gonciarza. Jak go wspomnisz i jeszcze powiesz, że ci się podoba - dostaniesz bezmyślną lawinę minusów, bez powodu. A czemu się Gonciarz tu nie podoba? Bo ma podobno parcie na szkło i duże ego. Cóż, gdyby tak nie było to nie stałby tam, gdzie teraz stoi. Tylko trzeba odróżnić jego vlogi od zapytaj beczke. Niektórzy tego nie potrafią.
@Zari: wiesz kiedys omijalem gonciarza bo naszytalem sie na niego hejtu tutaj. Ale pozniej zaskoczyl mnie ciekawymi filmami i naprawde dobrej jakosci. Ma swoja pozę ale w sumie jest jej wierny i chyba ma gdzies hejterow. Gdzirs tez widzialem jego wystapoenie jak oddziela zycie prywatne od vlogowania i wydal mi sie nawet spoko.