Wpis z mikrobloga

Wczoraj pisałem, że nie mogę się zweryfikować na #bitbay, bo nie mam żadnego rachunku na moje dane, a przelewy z konta iPKO nie posiadają danych adresowych. Nadal się nie zweryfikowałem, ale dostałem maila ze szczegółowymi instrukcjami, co zrobić, jeśli nie mam żadnego z podanych dokumentów.
#kryptowaluty

Dokumentem potwierdzającym adres może być:


- Rachunek (za prąd, wodę, telefon, gaz itp.). Wszelkie faktury ze sklepów stacjonarnych i internetowych nie są akceptowane.

- Umowa (np. z bankiem lub ubezpieczycielem) z widoczną pieczątką oraz podpisem. Umowa najmu mieszkania, kupna/sprzedaży samochodu nie jest akceptowana.

- Pismo urzędowe (z ZUS, US itp.)

- Potwierdzenie przelewu z konta (Pan/Pani musi być jego nadawcą)

- Wyciąg z konta bankowego

Uwaga:


* Dokument musi zawierać imię, nazwisko i adres osoby weryfikującej się, a nie firmy. Dokument musi również zawierać datę wystawienia. Nie może być starszy niż 6 miesięcy.

* Potwierdzenia z poczty/przesyłki kurierskie nie są akceptowane.

* Dokument musi być kompletny i czytelny - z widocznymi wszystkimi rogami i nie może znajdować się w zamkniętej kopercie.


Jeżeli nie posiada Pan/Pani żadnego z wyżej wymienionych dokumentów prosimy udać się do Urzędu Miasta w celu otrzymania zaświadczenia o zameldowaniu.
  • 10
@seweke: Słyszałem to kilka razy wczoraj, ale nikt nie potrafił mi powiedzieć, jak to zrobić. Szukałem wczoraj bardzo długo. Jeśli wiesz, to mi pomóż. Ściągnąłem jakiś wyciąg i było tam jedynie moje imię i nazwisko bez adresu, który jest konieczny.
@Czerwonykaktus: Udało się w końcu znaleźć ten wyciąg, więc już nie muszę kombinować. A z tym przelewem by przeszło w ogóle? Ktoś to zrobił i przeszło? W mailu podkreślili, że na potwierdzeniu ma być adres nadawcy, a nie odbiorcy. Adres odbiorcy w przelewie możesz sobie wpisać dowolny (nawet Droga Mleczna), bo banki tego nie weryfikują. Adres jest tam niepotrzebny nawet i można zostawić pustą rubrykę.