Wpis z mikrobloga

Jesli mialbym wskazac najmadrzejsza decyzje w swoim zyciu to pojscie na dziwki. Pamietam jak jeszcze ponad rok temu mialem takie cisnienie na seks, czytalem tych wykopowych gowno ekspertow i rozowe co pisali, ze na pewno kogos znajde, ze rozowe lubia prawiczkow, ze jak tak dlugo zylem w celibacie to chce isc na dziwki(jakby to z mojej woli bylo XDD). I wtedy powiedzialem dosc. Rownoczesnie smieszy mnie ta hipokryzja, jak pisalem, ze idzie sie na dziwki zaruchac, a nie szukac milosci to normictwo sapalo, ze jak tak mozna, ze gdzie uczucie. A jak pisze, ze chce dostac rozowego i oni daja swoje gowno rady w stylu zrob z siebie szmate uliczna i zagadaj i drwie z ich rad to normiki stosuja argument w stylu ,,w ten sposob nie zaruchasz''. A nikt o ruchaniu nie pisze.
#tfwnogf #rozowepaski
  • 9
@Kvazar: kolejny co robi #!$%@? z logiki. Bede jednak tak laskawy, ze udziele Ci interpretacji wlasnego tekstu bo jako, ze jestes normikiem i masz bardzo przecietny iloraz inteligencji to tego sam nie zrobisz.

Rzecz rozchodzi sie o rozroznienie dwoch kwestii ; stosunku plciowego jako podstawowej potrzeby fizjologicznej oraz zwiazku vide Piramia potrzeb Maslowa (vide to znaczy zobacz z laciny, gdybys nie wiedzial). Nie da sie normalnie funkcjonowac jesli sie nie zamoczy,
@wyjde_z_przegrywu: O jak skisłem XD Długo musiałeś myśleć nad tymi jakże elokwentnymi słowami by 'udowodnić' mi jaki to Ty nie jesteś wybitnie inteligentny? Ty robisz #!$%@?ę z logiki, nie ja. Ale nie mam zamiaru wchodzić z Tobą w polemikę, bo to zbyt wysoki próg inteligencji jak na moje IQ xD

Tarcza Stulejgrodu zawsze z checia pomoze slabszym intelektualnie.


@wyjde_z_przegrywu: Aż tutaj czuję, jak się trząsłeś gdy pisałeś to zdanie XD