Wpis z mikrobloga

Może pisać w tej sprawie do lokalnych posłów i senatorów z PiSu? To jest rejon, gdzie PiS ma bardzo duże poparcie, a było już kilka takich spraw, gdzie Ziobro chciał się zabawić w szeryfa i interweniował osobiście, bo przy takich publicznych i oddziałujących na emocję sprawach może sobie nabić kilka punktów sympatii u potencjalnych wyborców
#wypokszwadron #psycholezuwagi
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@halfmaniac: Moim zdaniem warto. Posłowie mają obowiązek zwrócenia uwagi na takie sprawy (w praktyce po prostu dadzą cynk właściwemu ministrowi).
Swoją drogą, słyszałam dużo dobrego o biurze poselskim Kaczyńskiego. Serio, rzekomo zawsze odpisuje ludziom, jego asystenci(?) są dość dobrzy w te klocki i ludzie nie czują się pozostawieni samym sobie. Może warto spróbować i tutaj?
  • Odpowiedz
@L3stko: to nie tak Mam horom klawiature Pislem dosc szybko a moje palce do tej malej cholernej klawiatury to porazka jakich mało Dopiero po wrzuceniu tutaj zobczylem co i jak No ale coz poszlo
  • Odpowiedz
@aret: to weź mu napisz że sorry za błędy ale melanż poniósł, żeby nie pomyślał że ma do czynienia z wariatem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz