Wpis z mikrobloga

Sprzęt YPG. Myślę że posiadanie hełmów utrzymuje YPG na szczycie najnowocześniejszych armii w regionie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam nadzieje że faktycznie te Amerykańskie zabawki dojechało na czas. Nie żebym kibicował monobriowym, ale wybór między kurdami, a koalicją szczurowsko-karakańską jest chyba jasny dla całego tagu.

#syria #bitwaoafrin #ypg #kurdowie #kurdystan
KochanekAdmina - Sprzęt YPG. Myślę że posiadanie hełmów utrzymuje YPG na szczycie naj...

źródło: comment_VnRZISSCNIxsMRtDkeG7sV8lEsbchn1d.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: #!$%@?, a już człowiek miał nadzieję że ta wojna zmierza ku końcowi. Rządowi pomału i z potknięciami (wszyscy na tagu widzimy co tam się #!$%@?) ale skutecznie i do przodu - może nawet by się Assad z Kurdami dogadał? No ale nie #!$%@?, "za dobrze" szło, musieli się jeszcze Turcy #!$%@?ć. Szkoda mi tego kraju, miast, zabytków no i tych wszystkich ludzi...
  • Odpowiedz
@Tosca303: Wbrew pozorom to tylko przyśpiesza koniec wojny. Chyba tylko najbardziej fanatyczni fanboje kurdów mieli nadzieje że Kurdystan zostanie taki jaki jest xD Widome jest że po Idlib cała furia Assada leci w stronę Rakki.
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: jeszcze nie widziałem bojownika YPG w kasku ( ͡° ͜ʖ ͡°) kogoś z SDF raczej też nie.
No i pamiętaj, że sprzęt od USA był dostarczany do Rożawy, a do Afrin jeśli trafiła jakaś jego część, to pewnie była ułamkiem dostaw.

Widome jest że po Idlib cała furia Assada leci w stronę Rakki

xD
Furia Assada xDDD
Jakby #!$%@? nie był, to własnoręcznie Rakki nie odbije,
  • Odpowiedz
Wymęczeni kilkuletnią wojną poborowi?


@Abu_Hajar_ibn_Zbigniew: Weterani. Takie bzdury że ludzie się męczą wojną to może są dobre dla karmienia ludzi z NDF. Przecież ISIS powstało z tego powodu że ogromna grupa żołnierzy Husseina nie miała co robić po przegranej wojnie. Zawsze się znajdą ludzie chętni do walki, a kiedy cała syria poza Rożawą będzie już oczyszczona to NDF będzie można zwolnić do domu, a do ofensywy na Rożawe zgarnąć całe zawodowe
  • Odpowiedz
Rożawą będzie już oczyszczona to NDF będzie można zwolnić do domu, a do ofensywy na Rożawe zgarnąć całe zawodowe wojsko porozbijane po całej Syrii.


@KochanekAdmina: Assad przez lata będzie musiał w kraju szczególnie w okolicy hamy i idlib trzymać spore siły. Choćby po to żeby zastraszyć okoliczną ludność.
  • Odpowiedz