Wpis z mikrobloga

Zmieniam napęd w moto i szukam jakieś dobrej zakuwarki do łańcucha (ale bez przesady z ceną).
Ogarnąłem youtube, allegro, ebay itd. W końcu natknąłem się na filmik https://www.youtube.com/watch?v=NxoTYxHxJ3U, gdzie koleś reklamuje bardzo fajną zakuwarko-rozkuwarkę, do kupienia w ich sklepie, myślę sobie nareszcie jakiś konkret, nie będzie jak te tanie gonwa stalowo-plestelinowe. Szukając więcej informacji na jej temat, okazało się że jest do kupienia takie samo narzędzie na allegro, w innym sklepie motocyklowym i na
amazon - komentarze mówią same za siebie. I wiecie co, kosztuje prawie połowę mniej niż u Janusza. Mało tego, narzędzie to, to tylko rozkuwarka, a nie tak jak ten typ prawi na filmiku dwa w jednym. Komentarze pod filmem są wyłączone. Napisałem do niego wiadomość o tym, trochę się zirytował, stwierdził że tam nie ma gwarancji, a on daje 12 miesięcy. Ręce opadają.

#motocykle
  • 7
@abc3:
@abc3: To jest dwa w jednym, zmieniasz tylko pin. Ale i tak wszystkie tego typu to gówno. GÓWNO. Negatywne komentarze mogą wynikać z prób zakuwania linków, które nie grzybkują samoistnie.
Możesz ich używać do takich
Nawet nie myśl, że zakujesz taki
No i na ebuy możesz je kupić za równowartość 20-30 zł
@doogroo2:

A w sklepie jest napisane jak wół rozkuwarka.


no właśnie, to jest rozkuwarka, a nie tak w filmie mówi że to rozkuwarka i zakuwarka. Na żadnej innej stronie nie jest wspomniane że to 2 w 1. Więc po uja ten film na stronie sklepu?

@Jofiel: jesteś pewien że w pakiecie są piny do zakuwania? a tak w ogóle to wiem że to wszystko jest gówno jednorazowe. Znalazłem kawałek stali,