Wpis z mikrobloga

Jako, że mam dosyć heheszkowania jaki to Sirotkin nie jest fatalny, to mam propozycję dla dwóch największych Kubicofanatyków - @the_white_crystal i @jablkabanany
Jeżeli Sirotkin nie zdobędzie punktów w co najmniej trzech wyścigach, gdzie do mety nie dojedzie mniej jak 1/4 stawki i nie pokona Strolla w klasyfikacji, to na koniec sezonu dostaniecie plakat A3 z Kubicą. Jeżeli jednak mu się uda to zrobić, to wy mi coś podeślecie. Stoi?
#kubica
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@amjedza ja do chłopaka nic nie mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak jak (chyba) Hughes napisał, to nie jego wina, że nie jest Kubicą. Ma potężnych sponsorów i tyle.
Zarówno on o Robercie, jak i Kubica o nim wypowiadają się pozytywnie.
Ponadto uważam, że czysto sportowo lepszą parą byliby właśnie Sirotkin/Kubica. Stroll był obiektywnie najwolniejszy w Abu Zabi z czwórki Massa, Stroll, Sirotkin, Kubica.
  • Odpowiedz
@jablkabanany: @amjedza: Ja to bym w ogóle był podjarany jakby Kubica był takim MISTRZEM, a $lowrotkin obok niego taki chłopaczek UCZEŃ. Czaicie, coś jak Gajusz i Merlin xDDD O jakby było fajnie, bo Robert się ze Strollem nie dogada, nie ma szans. Po $lowrotkinie widać, że ziomeczek wporzo.

TYLKO NIESTETY JESTEM Z POLSKI I HONOR NAKAZUJE MI SZKALOWAĆ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czyli, powiedzmy, Sirotkin wygrywa, ale do mety dojeżdża 14 kierowców - odpada.
Sirotkin ma P10, na mecie jest 20 - zalicza się
  • Odpowiedz
@amjedza ogólnie uważam, że Williamsowi może być ciężko punktować, jeśli reszta będzie dojeżdżać, bo lepiej od ich auta zapowiadaja się oczywiście Mercedes, Ferrari i RBR, ale też Renault, Force India i (nareszcie) McLaren - to 12 kierowców przy dobrych wiatrach.

Stroll w ubiegłym sezonie przeplatając katastrofalne starty ze średnimi i kilkoma dobrymi zdobył całkiem sporo punktów (kilka mniej od Massy), a Sirotkin jest niewiadomą. Ciekawie się to zapowiada
  • Odpowiedz