Wpis z mikrobloga

@Khaine: Z kumplem lepsza akcje #!$%@? xD
#!$%@? jedyny produkcyjny serwer przy dokladaniu ramu xDD
piatek sobota niedziela kombinacje po 12 h jak to rozwiazac i co sie #!$%@? a mowilem #!$%@? backupy xD
Ale nieeeee xD I dwa lata prawie pracy kucow poszlo sie #!$%@? bo szkoda bylo na backupa xD
Jasne z lokalnych repo mozna to byloby zmergowac jakos ale watpie by to mialo rece i nogi
@biczek: U nas backupy wszędzie, więc szkodliwość społeczna tej rozjebki była mała - mało kto jeszcze pracował + były metody na obejście, no ale odhaczone xD Tak to jest jak nie sprawdzisz dokładnie SQLa, bo przecież pisałeś już taki pińcet razy xD
@Khaine: zwolnienie i tyle, nie jestem kontraktorem.

W sumie udalo sie szybko naprawic, jakbym cos nadpisal wtedy bylby problem, odtworzenie byloby upirdliwe, ale chyba mozliwe.

Jakbym to zostawil na weekend to byloby tez zle, blad w kontrakcie = aplikacja nie wstaje.
@Khaine
@biczek
@Ojjojo
@timorex
@katius

To ja mam pytanie, bo widzę że się znacie:)
Mam ssd128gb i hdd2tb. Windows 10.

Chciałbym co noc robić pełną kopię dysku ssd, na hdd. Najlepiej ustawić restart o 19 i nIech się robi. A do tego raz na tydzień kopia piatkowego zrzutu ma dysk googla.

Macie jakieś doświadczenie co by samo umiałp zrobić kopię o określonej godzinie po restarcie i wrócić rano do Windowsa?
@Khaine: kiedyś gdy się naśmiewałem z dostawcy który robił updaty w piątek to od jednego managera usłyszałem że jak firma dobra, odpowiednie procedury, testy i odpowiedzialni ludzie to można nawet deploy na produkcję robić w piątek o 16 i problemów nie będzie.
Z drugiej strony ten sam dostawca kilka już razy #!$%@?ł się w piątek i leżał do poniedziałku więc XD
Lepiej nie ruszać ;)