Wpis z mikrobloga

#boks
Witam. Trenuje już kilka lat i chciałem się sprawdzić na jakiś zawodach. w listopadzie był turniej w Poznaniu dla zawodników na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym na formule 2x2min i drabinka. Niestety nie udało mi się tam dotrzeć. Gdzie szukać informacji o takich turniejach bo ja wiosnę chciałem wziąć udział. Jakby ktoś coś wiedział poproszę o info.
  • 7
@wielad: chyba raczej lokalnie poprzez kogoś kto ćwiczy/chce tam startować. Wiem, że w Akademii Walki w Warszawie czasem ogłoszenia na bokser.org były, ale też nie zawsze.
@PtactwaWiele szykuje się na obóz bokserski w wakacje i pewnie tam coś będzie. Organizuje ale tutaj w klubie na miejscu ale po 2-3 razie gdy znasz kolegów na maty z góry wiesz jakie miejsce zajmiesz. Zwłaszcza że w naszej wadze za dużo nas nie ma
@wielad: jakby Cię interesowało to mogę dawać znać jak coś będzie w Warszawie. Wstęp bezpłatny, tyle tylko, że musisz mieć badania. No tyle że to kawałeczek.
@wielad: wiem, że coś chyba w lutym ma być. Swoją drogą na pw ci podeśle profil na fb, tam ogłoszenia są o turnieje (forma "turnieju" to jedna walka w swojej wadze) ale zawsze coś.