Wpis z mikrobloga

@ruup nie Ty pierwszy tak masz cumplu. Ja miałem tak dwa razy z czytnikiem ebooków. Dodałem do koszyka bo cena spoko, ja wieczorem do płacenia a tam siup +50zl . Drugi raz chciałem kupić paperwrite 3 za 489, wieczorem już cena u tego sprzedawcy była 529zl ....
  • Odpowiedz
@ruup dobrze, że podrosło bo przynajmniej nie kupiłeś gotowca od Janusza. Szukaj gotowych zestawów na stronach zajmujących się technologoia. Popatrz na pepperze czy nie ma jakiś dobrych promek na podzespoły i złóż sam.
  • Odpowiedz
@ruup: ło panie, ten zestaw to tykająca b---a zegarowa owinięta w karton ( _) Będziesz potrzebował pomocy to wal śmiało na pw (20:00-01:00) ale pod żadnym pozorem nie kupuj gotowca. Mirki dobrze piszą że tam co drugi podzespół to kibel jakich mało. W tej kwocie spokojnie wyczaruje się coś porządnego.
  • Odpowiedz
  • 0
@ruup ja też do moreli nie mogę się doczepic, ale jak masz milion zadowolonych klientów i 500 niezadowolonych to każdy z tych 500 opiszę swoją historię licząc na plusy czy coś tam a z tego miliona ilu napisze super polecam?
  • Odpowiedz