Wpis z mikrobloga

@odyn88: Reakcja plkd też śmieszna. "Nie obchodzi mnie to, mam to w dupie", a 5 minut później "przejmuję się" i tłumaczy dlaczego. Mija kolejne kilka minut i "nie myślcie, że mnie to obchodzi, ja się nie przejmuję" xD Jeszcze sam prowokuje ich do spamowania, zamiast po prostu to zignorować i po paru chwilach miałby spokój.
@roniek: Niech pato-streamerzy siedzą przy swoich Magicalach i innych Rafonixach, niech nie wpieprzają się do spokojnego świata gamingu. Napisanie "#!$%@?" - no ubaw po pachy, haha, zajebisty rajd! Robię coś dla swoich widzów (nie robię często streamów, więc dla mnie to wyjątkowo), a nagle jakaś banda debili przychodzi za głosem swojego pseudo-guru i niszczy moje środowisko. Streamy są po to, by integrować się z widzami, razem podejmować jakieś tematy. Nie mogłem
@odyn88: @plkd: @Gural: serio to co #!$%@?ł to żenada. Próbuje się wbić do streamerów FIFY liże im dupę jak się da i zacjowuje się jakby był #!$%@? wie kim tekstami typu: „ZNISZCZE MU LAJWA” „KIM ON #!$%@? JEST” „MIALEM NIC NIE ROBIC ALE ZROBIE KU ARMAGEDON”. PLKD ma prawie 600k subow na streamie mial 7k a czesto ma ponad 10k nie ma wlaczobych donatow komentował w eurosporcie ma duże
@plkd: Po co on sie wpieprza do normalnego gamingu. W ogóle idea rajdu to napisanie milej rzeczy , czegoś śmiesznego co druga osobę rozśmieszy i zachęci swoich widzow do subowania rajdowanego itp. Robiąc wczoraj rajda "#!$%@?" widać poziom jaki posiada , dziecka. Nie dość ze trochę wizerunku ci popsul ze swoja banda patusow to popsuł zabawę wczoraj widzom. Jeszcze gadanie ze Damian nic nie osiągnął tyle lat co Damian poswiecil na