Wpis z mikrobloga

@wyjde_z_przegrywu
1. Przestac użalać się nad sobą i być bardziej optymistycznie nastawionym do świata.
2. Zadbać minimalnie o swój wygląd, iść do odpowiednich specjalistów jeśli ma się problemy chociażby np. ze skórą.
3. Nauczyć się władać językiem w sposób inny niż #!$%@? #!$%@? jestem stulejką.
4. Tak, założyć jakiś profil na portalu społecznościowym innym niż wykop, chociaż nie jest to warunek konieczny.
5. Mieć ambicje, pasję, zainteresowanie inne niż nerdzenie.
Myślę,
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: np zapisać się na boks, jakieś kółka zainteresowań typu wyczynowe loty dronami, poszukać pracy gdzie będzie więcej niż jedna osoba, pojechać na wakacje w imprezowe miejsce

  • Odpowiedz
@AzureTurtle: heheh typowy normicki geniusz. Znajdz pasje ale taka, ktora wymaga aktywnosci fizycznej. #!$%@?, ze nie jest to dla mnie pasja tylko meka. No chyba, ze wlasnie w ten religijny sposob definiujesz slowo pasja
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: jest całkiem sporo sportów które nie wymagają siły jak dart czy bilard. Prosty przykład wyjdz do jakiegoś baru z tym w okolicy i jak będziesz grał dobrze to sami ludzie do ciebie zagadają. Chyba, ze piwnica to cały twój świat i nawet nie znasz miasta w którym mieszkasz.
  • Odpowiedz
@anonimowy_michal: zaden sport mnie nie jnteresuje. Moglby zniknac ze swiata, dla mnie nie byloby roznicy. Nawet nie ogladam sportu. Jak Polska grala na euro to #!$%@? w Dark Soulsu. Pozatym na #!$%@? mi sport jak bilard jak tam rozowuch nie ma
  • Odpowiedz