Wpis z mikrobloga

PREMIERA SERIALU "TERROR" NA AMC, 5 KWIETNIA
Jako oddany fan książki, na której kanwie będzie działa się akcja (nie mówiąc już nawet o historycznych źródłach) jestem niesamowicie uszczęśliwiony trailerem, który wyszedł. Oddaje on w bardzo dużej mierze ducha tej wyprawy, czuć ten siarczysty klimat włamujący się pod kości. Widzę też, że zadbano o detale, jakie- nie chcę wam tego zdradzić, jednak widać, że materiał źródłowy z książki Dana Simmonsa (której moją recenzję możecie znaleźć tutaj, wrzucałem ją kilka miesięcy temu na mirko zostanie wykorzystany do cna. Bardzo mi się to podoba! A przed wami główny gość- trailer 1 sezonu. #ksiazki #seriale #dansimmons #zima ##!$%@?
  • 14
Dodam, że obsada jest wręcz idealna- nie wyobrażam sobie innych postaci w rolach Fitzjamesa, Croziera czy Franklina. No i wybór Hickeya też jest brawurowy- podobnie sobie go wyobrażałem. Nic, tylko czekać !
@drzuo: Trochę nie, bo jeśli już zamienić to tylko Crozier powinien być grany przez Hindsa ale odwrotnie to już nie działa. Zobacz sobie, jak wyglądał Crozier- to był taki korpulentny, pełny i z pewnym wzrokiem ziomek i ten aktualny aktor dobrze to odzwierciedla. Hinds za to wygląda na takiego, który byłby skłonny do szybkiego obłędu :P