Wpis z mikrobloga

Gdybyś usłyszał, że zostało ci kilkanaście miesięcy życia, pewnie większość z was, zaczęłaby spełniać marzenia, robić to czego zawsze się baliście. Część przeszłaby totalną przemianę jak w serialu Breaking bad.
A gdybyś usłyszał, że zostało ci 60 lat życia, co byś zrobił? Pewnie to co robisz teraz, możliwe, że nic.
Tylko skąd masz gwarancję, który przypadek ciebie dotyczy?
#przemyslenia
  • 40
@fortheworld: A ja wiem z autopsji. Rak tarczycy here, na szczęście już praktycznie wyleczony i będę żył. Natomiast gdy pierwszy raz usłyszałem diagnozę, to wiele myśli się pojawiło. "o hui, ile mi zostało, co teraz robić itp". Lekarze mówili, że spokojnie, że to jest do wyleczenia i nie ma mowy o jakimkolwiek "pozostałym czasie".

Mimo wszystko trochę się zmieniło u mnie. Mam większa ochotę by wymyślać sobie i realizować cele/marzenia, np
@fortheworld: skrócić sobie życie poniżej prognozowanego to żaden problem, więc jeszcze 60 lat zycia to jeszcze nie wyrok ( ͡° ͜ʖ ͡°) wydłużyć- nieco ciężej.

Sądzę(ale to tylko gdybanie), że nie chciałabym zrobic nić spektakularnego, raczej opieprzać się tak mocno jak to możliwe. No i pewnie nie powiedziałabym wielu osobom, żeby uniknąć tej całej litości.

Nie mam pewności czy mnie dotyczy czy nie, ale jak coś robię
@fortheworld: a ja nie wiem bo bym zrobiła jakby się okazało, że zostało mi kilka miesięcy życia... może pojechałabym w jakąś podróż po świecie albo nie robiłabym nic i tak po nas nic nie zostanie, więc po co się tym przejmować? ¯\_(ツ)_/¯
polecam obejrzeć ten filmik, daje do myślenia (są polskie napisy)
tofik949 - @fortheworld: a ja nie wiem bo bym zrobiła jakby się okazało, że zostało m...