Wpis z mikrobloga

@Arado-Akbar: ten co zjada wszystko od sowietów serwowaną przez nich stal jak świeżutko usmażone sznycle? Równie dobrze tej przedniej płyty mogłoby nie być. Kątujesz? Pamiętam jak za każdym razem kisłem srogo w brytyjskich papierusach gdy jakiś spec od kątowania próbował panicznie uniknąć moich Komet wypluwanych przez... no cóż.

Grając obecnie po tejże stronie zrozumiałem co oni wtedy czuli, smutek i bezsilność :(
@AdamMickiewicz problem jest nie z niemieckimi czołgami, a z matchmakerem. Większość czołgów z 5.7 ma problemy z uptierem, bo między 5.7 a 6.3 i 6.7 jest bardzo duży przyrost pancerza u większości nacji i poprawienie jakości działa. I taki tygrys czy pantera o ile na 5.7 są jednymi z lepszych czołgów, przebiją wszystko i odbiją połowę, o tyle na 6.3 i 6.7 są jezdzacymi celami dla stabilizowanych centurionow, ruskiej 122mm i amerykańskich
@PanYawel: No widełki mogłyby być mniejsze ale osobiście bardziej mnie wkurza dobieranie nacji do drużyn, np. 90% walk jakie odbywam ruskim lub niemieckim czołgiem są przeciwko kombinacji państw USA, UK, FR, JP, a po swojej stronie mam niemców/ruska. Mało gram niemcami bo dla mnie są przereklamowani ale po to je odblokowywałem żeby strzelać do ruskich a nie razem z nimi. Ja bym chciał żeby była możliwość wyboru z jakimi państwami chce