Wpis z mikrobloga

@Lawrence_z_Arabii: ehhhhhhhhh Hoi3.... Poświęciłem na niego z 10 godzin z kuzynem na coopie gdzie graliśmy francja + wielka brytania i pomimo idealnego obstawienia frontu to niemcy potrafili się przebić nawet na linii Maginot XDDD przez co poddaliśmy się i wróciliśmy do hoi4
  • Odpowiedz
ehhhhhhhhh Hoi3.... Poświęciłem na niego z 10 godzin z kuzynem na coopie gdzie graliśmy francja + wielka brytania i pomimo idealnego obstawienia frontu to niemcy potrafili się przebić nawet na linii Maginot XDDD przez co poddaliśmy się i wróciliśmy do hoi4


@United: Czysty hoi3 czy z modami?
  • Odpowiedz
Czyściutki


@United: to w Black Ice przegrałbyś, bo zabrakłoby ci lewych wełnianych skarpet w zimę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W HoI4 na tym modzie trzeba osobno produkować karabiny snajperskie, mundury, granaty i inne klamoty, a na HOI3 jest jeszcze bardziej rozbudowany.
  • Odpowiedz
O kurde to mnie zachęciłeś by wypróbować modzika na hoi4. Bo niezmodowany jest prosty i dość nudny


@United: Przejrzyj sobie jak ten typek gra. Tam nie ma bata, żeby rozjechać ZSRR w dwa miesiące.
L.....i - > O kurde to mnie zachęciłeś by wypróbować modzika na hoi4. Bo niezmodowany...
  • Odpowiedz
Ile wytrzymałeś Polską w '39?


@CivisRomanus: Historycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czyli obrona mi się posypała w 3 dni i już wiedziałem,że przegrałem, a potem przez miesiąc gonili mnie po mapie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Chociaż jak teraz się zastanawiam czy nie spróbować znowu Hoi3. Masz może dużo przegrany godzin w tą część? Bo nie wiem na jaką się zdecydować


@United: w HoI4 grałem dużo więcej. W HoI3 na razie się uczę obsługiwać cały ten #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii:

Od stycznia '36 miałem sporo czasu, który dobrze wykorzystałem.

Pierwsze co zrobiłem to reforma kręgosłupa polskiej armii - dywizji piechoty. Ograniczyłem liczebność pułków piechoty w dywizji z 3 do 2, dzięki czemu uzyskałem sporo nowych dywizji. Do tych 2-pułkowych dywizji dodałem każdej po pułku przeciwlotniczym i przeciwpancernym. Skład zreformowanej dywizji piechoty wyglądał więc następująco:

piech
piech
ppanc
plot

Taka dywizja była nieco słabsza w ataku i w obronie, ale była
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii:

No to nieźle to obmyśliłeś.


Dziękuję za uznanie.

Wojna jak przebiegała?


Korpus Zmotoryzowany w pierwszych kilku tygodniach opanował Prusy Wschodnie. Potem walki pozycyjne. Musiałem oddać Gdańsk, część Wielkopolski i Śląsk. W pewnym momencie Niemcy stwierdzili, że mają mnie dość i idą zdobywać Paryż. Dali mi wtedy trochę wytchnienia, co wykorzystałem, przeprowadzając ofensywę na Słowacji. Korpus Zmotoryzowany i Korpus Karpacki poszły na Bratysławę. Gdy Francja upadła (Niemcy przedarli się przez Linię
  • Odpowiedz