Wpis z mikrobloga

Hejka Mirasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ubezpieczał ktoś się w "Uniqa"? Pytam bo używam kalkulatorów na necie, i wychodzą mi tam bardzo małe ceny, rzędu 800-1300zł (ja 21 lat, prawko od ponad 3 lat, brak wcześniejszych polis). W innych firmach wywala mi po 3-5k, a to trochę dużo
( ͡° ʖ̯ ͡°) Czy to jest w ogóle możliwe? Patrzyłem na auta różnych pojemności i różnice były naprawdę niewielkie. Pytam bo przymierzam się do kupna pierwszego auta całkowicie na siebie ʕʔ
#samochody #motoryzacja #oc #ubezpieczenia
  • 19
@cherryq: No tak, ale mi głównie chodzi o to, czy to możliwe, że rzeczywiście tak tanio mi wyjdzie. Wydaje mi się dziwne bo nawet mój starszy brat, posiadający prawko dłużej, na starcie zapłacił ostatnio 1600zł za 2.0. Mi za tą samą pojemność wyszło niecałe 1000 na kalkulatorze.
@cherryq: Jeszcze nie mam auta, dlatego wcześniej chciałem się upewnić, czy te wyliczenia są jakieś miarodajne. Nie chcę zrobić tak, że kupie złoma na dojazdy i okaże się, że oferta z internetu miała jakiś haczyk i zapłacę 2,5k za oc ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@cherryq: Warto zawracać gitarę, jeśli jeszcze nie mam auta, i nie do końca wiem jakie kupię? Mam upatrzone kilka modeli, ale nie chce marnować im czasu na jakieś "spekulacje".
@Mir0: Siemano! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mireczku, nie będziesz nam marnował czasu, klienci z wykopu, to nasza świętość ( ͡º ͜ʖ͡º) podbijaj na priv :D

@cherryq: wielkie dzięki za zawołanie szery lejdi ( )
@Mir0 wszystko powyżej 2k za OC to dla mnie dramat. Za 2k mam wymienione nowe sprzęgło z dwumasą . A u mnie OC to ok 350 Zeta (mazda 3 2005 klekot 1.6) tylko trochę więcej lat na liczniku od Cb( ͡º ͜ʖ͡º)
@Mir0 wyjaśniła się jakoś ta sytuacja? Mi w Uniqa w kalkulatorze też wyszło mało, po zamówieniu rozmowy żeby kupić ubezpieczenie pan pytając o to samo co na stronie dał mi cenę 2 razy większą xd więc może próbują naciągać i tak zyskać klientów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@lennydelreyface: O, właśnie o to mi chodziło, czy też dostanie się dokładnie taką ofertę jaka się wyświetla. Ja tam nie dzwoniłem, ani nie pytałem, ale widząc po Twoim przypadku, to lubią naciągać ( ͡° ʖ̯ ͡°)