Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowypasek here. Czy jeśli miałam epizody depresyjne (związane głównie z trudną sytuacją w domu) oraz mam niskie poczucie wartości, nieśmiałość, brak przebojowości - to czy przy poznawaniu nowego faceta bardzo powinnam odcinać się od tych problemów i udawać wesołą, pewną siebie jeśli chce go przyciągnąć ? Spotkałam się już z tym że facet na którym mi zależało mnie odrzucił bo stwierdził: "brak pewności siebie nie jest pociągający". Dodam że jestem świadoma swoich problemów i tego że to jest moja odpowiedzialność jak sobie z nimi radzę, nie zrzucam odpowiedzialności na barki faceta. Pracuję nad sobą, staram się rozwijać, są naprawdę duże postępy. Jestem stabilna emocjonalnie i prowadzę stabilne, spokojne życie - jednak towarzyszy mi cały czas pewna aura smutku i czasem mam wrażenie że nie potrafię naprawdę zainteresować sobą faceta ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 10
**dziewczynajakflaczki **: Na pewno potrafisz przyciągnąć, tylko przez swój stan emocjonalny tego nie widzisz. Nie udawaj, bo po co? Jak Cie bliżej pozna i będzie chciał zostać to i tak zobaczy Twoją prawdziwą twarz. Lepiej od razu byc sobą, to zobaczysz, że możesz przyciągnąc ludzi i facetów nawet jak masz gorszy dzień. Sprawdzone na sobie, ciezka depresja od kilku lat here a mimo to przyciagam (lol) xD

Zaakceptował: akado}
Może nie do końca pasuje, ale "Każda potwora znajdzie swojego amatora". Jeśli będziesz udawała wesołą a facet zostanie "na dłużej" to i tak się zorientuje jaka jesteś. Jak myślisz, lepiej żeby wiedział od początku w co się pakuje, czy żeby czuł się oszukany?
Z jakiego rejonu polski jesteś? Może porozglądaj się za jakimiś grupami ludzi mocno zainteresowanych tym co lubisz.
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie zgodze sie z powyzszymi, oczywiscie zalezy w jakim stopniu, ale nie uznalabym tego za oszukiwanie. Kazdy ma zle dni i nikt nie jest idealny, ale nie zadrecza sie ludzi problemami na pierwszych randkach. To wbrew pozorom moze Ci bardzo pomoc przez sile autosugestii, probowanie patrzenia na rzeczy bardziej pozytywnie i zmiane perspektywy.
@AnonimoweMirkoWyznania: weź związki ogólnie bierz tak, żeby nie musieć kiedyś ukrywać żadnych rzeczy przed partnerem. Bo potem całe życie cie z nim potencjalnie czeka a życie w kłamstwie to udręka. Jak jeden odejdzie to tym lepiej dla ciebie w przyszłości. No a jeżeli kilku odejdzie jak się dowie tego samego to musisz mieć niezły bagaż ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie musisz wywalać wszystkiego od razu na stół. Byłam na Twoim miejscu, więc wiem jakie to upierdliwe. Trzeba się lepiej poznać, żeby ta "aura" przestała mieć znaczenie, więc może zapoznawaj się, a później po trochu odkrywaj karty (). Jak jest już więź, to pewne rzeczy przestają mieć znaczenie, czego nie można powiedzieć o nowo poznanej osobie ʕʔ