Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@AlkoholToNieZabawka: wiem i jakie to ma znaczenie? Bo oprócz zmniejszenia kosztu m2 nie niesie za sobą żadnych wad. Wygląda jak drewno i takie też jest w dotyku bo to drewno w końcuz nie ma znaczenia, że tylko cienka warstwa

Panel drewniany, deska barlinecka, zwał jak zwał

No chyba, że ty twierdzisz, że to jest full plastik to się mylisz
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@Ortofenylofenolan_sodu nie no, panele też są w porządku, dobrze położone będą służyć.

Ale teraz w innym mieszkaniu mam takie, które już mają z 15 lat i są miejscami wytarte dość mocno. Żeby się tego pozbyć trzeba całą podłogę zrywać i kłaść nową. A drewno dwa dni roboty i jak nowe. Plus jak się znudzi wizja to zawsze można zabarwić inaczej.

Oba rozwiązania mają swoje plusy i minusy, ale wg mnie więcej plusów
  • Odpowiedz
@Krupier: 6 lat temu jak robiliśmy remont to też tak samo, uuu paanie parkiet, drewno, cyklinujemy i lakierujemy.
Wylakierowany utwardzonym lakierem, a jak coś spadło to i tak dziura/wgniecenie zostawało...
Nie mówiąc o tym, że taki parkiet za #!$%@? nie pasuje do jakiegokolwiek nowoczesnego wystroju i w te wakacje zrobiliśmy znowu remont. Teraz na parkiecie leżą panele ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiedyś to faktycznie była przewaga w
  • Odpowiedz
@Krupier: miałem w całym mieszkaniu robione to samo - cyklinowanie, zalepianie szpar i lakierowanie. Jeszcze tydzień po czuć było lakier i wyglądało ogólnie jak na tym drugim zdjęciu.
Po pół roku niestety wszystko wróciło do "normy" ( ͡° ʖ̯ ͡°). Kasa w błoto.
  • Odpowiedz
@Krupier: Tak jak kocham drewniane podłogi, tak Twoja jest po prostu wielką pstrokacizną. Osobiście wykończyłbym to w tkai sposób aby złagodzić rysunek drewna i pozbyć się tego połysku ( ͡° ʖ̯ ͡°)...

...ale to Twoje więc się ciesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Krupier poczekaj kilka miesięcy jak się 'zeschnie' z powrotem i nie będzie już taką igiełka....nie żeby mi żal było, tylko osobiście widziałem taki piękny parkiet po renowacji. Do zmiany pory roku było ok, teraz w zimie klepki się skurczyły, wyszły rysy i już nie jest idealnie. Niemniej i tak pięknie wygląda :)
  • Odpowiedz
@Krupier: A to nie jest przypadkiem deska?? Własnie w tym cały problem, że ten "stary" parkiet ma zupełnie inny kształt i kolor.
Mi osobiście zupełnie się nie podoba ta kuchnia :/
  • Odpowiedz