Wpis z mikrobloga

Ma ktoś z was butelkę termiczną WINK i może podzielić się opinią? A może polecicie mi jakiś sprawdzony kubek termiczny? Zależy mi na tym, żeby długo trzymał ciepło i dobrze, żeby wieczko było rozkładane, żeby można było umyć uszczelkę i pozbyć się zapachu kawy.
#turystyka #gory #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gemmah: Ja używam kubka Contigo West Loop. Jest bardzo szczelny, łatwo się go myje, długo trzyma temperaturę (choć oczywiście nie tak długo jak termos) i ma blokadę na czas transportu. Mam też butelkę termiczną, która wygląda tak samo jak WINK ale ma nadruk pracodawcy (reklamówka na bazie tej samej butelki) i sprawdza się bardzo dobrze. Trzyma perfekcyjnie.
P.....l - @gemmah: Ja używam kubka Contigo West Loop. Jest bardzo szczelny, łatwo się...

źródło: comment_HBYgptUbFC0jRjps1tfsYiGf7ub9JoYu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Dostałem ostatnio butelkę WINK na prezent urodzinowy i powiem szczerze, że nie spodziewałem się, że będzie tak długo trzymała ciepło spokojnie 12 godzin (grzane winko można wlać i na spacer). Natomiast dla mnie największą zaletą jest to, że nie przecieka, mogę wrzucić do plecaka i nie martwić się, że coś mi się tam rozleje. Do mycia przyda się odpowiednia szczotka jak to do butelek, ale jak najbardziej łatwo ściągnąć uszczelkę z korka
  • Odpowiedz