Wpis z mikrobloga

  • 3198
pojdz do biedronki

elegancko zrobione zakupy

pakujesz policzone rzeczy

to będzie 21zł 37gr

uśmiechnij się pod nosem bo papież

typ za tobą zaczyna płakać ze śmiechu


Wiem, że tu jesteś debilu, odezwij się xD
#dziendobry #biedronka #2137
  • 67
  • Odpowiedz
  • 1868
@kckacpi ja kiedyś w Żabce (nie powiem gdzie) płacąc przy kasie spojrzałem na godzinę i powiedziałem po cichu pod nosem ,,,oo papieska", sprzedawca nagle zanucił cichutko barkę pod nosem. Wymieniliśmy się spojrzeniami, kiwnelismy porozumiewczo głowami, tak aby nikt nie wiedział o co chodzi. Tylko my wiedzieliśmy. Inni nie są na to gotowi. #takbylo #truestory
  • Odpowiedz
Kiedy umierał Papież spojrzałem na kilkuletnie dzieci bawiące się na placu zabaw i pomyślałem jak za kilkanaście lat gdy dorosną będą o nim myśleć, o człowieku którego pamiętają może przez mgłę a który wówczas był uważany za największego Polaka, który zostanie wkrótce świętym a jego - już olbrzymi - kult zapewne jeszcze bardziej wzrośnie.

Do głowy by mi nie przyszło że wśród młodych ludzi jedyną spuścizną po nim będą żarty z jego
  • Odpowiedz
@kiszczak: z dupy, nie z kara, po praz pierwszy thread z cenzo pojawił się na erisie w lipcu/sierpniu 2009, kiedy większość tak bardzo elitarnych i alternatywnych mireczków na chleb mówiła bep.
  • Odpowiedz
@kckacpi swoją drogą to ciekawe jak to wszystko ewoluowało, że jednak element związany ze śmiercią człowieka, którego niemal każdy darzy szacunkiem jest wielkim żartem, straciliśmy całą wrażliwość
  • Odpowiedz
@NoKoments Być może pierwszy raz pojawiło się to tam. Jednak te wszystkie filmiki z logiem wykop.pl w większości brały się z kara. I żeby była jasność- piszę w zasadzie o tych samych latach co Ty.
  • Odpowiedz