Wpis z mikrobloga

Jak można wymyślić WEGAŃSKĄ KARMĘ DLA KOTA. Przecież to jest chore, to jest znęcanie się nad zwierzętami, nie wierze, że ktoś może być taką amebą umysłową żeby dawać to swojemu biednemu kotu. Kto to w ogóle dopuścił do produkcji?! Ja #!$%@?..
  • 60
  • Odpowiedz
@sorelle: ludzie kupują zwierzaką jedzenie ktore wg, nich jest smaczne. Nie robi sie na przyklad karmy o smaku myszy tylko kurczaka. Nie zdziwi mnie karma bez glutenu
  • Odpowiedz
@sorelle: plusuje ale tylko dlatego że koty są obligatoryjnymi mięsożercami i w przeciwieństwie do psów, którym da się wyprodukować karmę wege i dadzą radę na niej przeżyć, koty bez mięsa w diecie po prostu umrą z niedożywienia
  • Odpowiedz
Jak można wymyślić WEGAŃSKĄ KARMĘ DLA KOTA. Przecież to jest chore, to jest znęcanie się nad zwierzętami, nie wierze, że ktoś może być taką amebą umysłową żeby dawać to swojemu biednemu kotu. Kto to w ogóle dopuścił do produkcji?! Ja #!$%@?..


A teraz użyj jakiegoś argumentu.

PS. Głównym składnikiem karm dla kotów i psów są zboża. Karmy typu Whiskas, mają go w składzie najwięcej (objętościowo), czasami mięso stanowi niewielki procent zawartości takiej
  • Odpowiedz
@SinShop: Bo Whiskas to najbardziej gówniana karma na rynku? Koty się od tego dosłownie uzależniają. Teraz weź jakąkolwiek DOBRĄ karmę i sprawdź skład. Dobre karmy mają zbóż mało, bądź wcale.
  • Odpowiedz