Wpis z mikrobloga

Szanowne nieznajome Wykopki i Mirki, macie państwo tyle śmiałości, że zwraccie się państwo z imienia i nazwiska do członka zarządu stowarzyszenia WPS i nawet sugeruje, że działalność WPS, to mgła i para w gwizdek?

Zacznę od tego, iż powyższe twierdzenie ma cechy pomówienia i nie wiem czy jest świadomą, czy wynikającą z ignorancji lub niewiedzy próbą dezawuowania dorobku WPS ?!

Dowód:

1) WPS zostało w 2010 r. prawnie zablokowane przez władze okrągłostołowe –
odmówiono nam rejestracji sądowej ( na bezprawny wniosek H.Gronkiewicz-Waltz) oraz odrzucono nasze odwołania do sądu II instancji.
2. Skupiliśmy się więc głównie na działaniach oświatowo-medialnych ( patrz bogate archiwum audycji audio-video, w sumie ponad 150 audycji, 3 średnio i pełnometrażowe reportaże filmowe).
Ale nie tylko, gdyż:
3. WPS uczestniczyło w konkretnych działaniach politycznych ( wystawiło m.in. kandydaturę D.Kosiura w wyborach prezydenckich w 2010 r). Uczestniczyło także w kilku inicjatywach ” konsolidacyjnych”. Przy czym uczestniczyło aktywnie, dążąc do budowy rzeczywistego ruchu narodowego, a nie jego atrap. Efektem tego były kontrdziałania wobec WPS w wykonaniu mistyfikatorów, agentów lub zwykłych hipokrytów i konformistów politycznych, w różnej formie:

próby pomówienia ( Kongres Przymierza Narodu Polskiego)
1,2,3
próby „zamknięcia ust” (FORP , Kukiz, Sanocki, ” Solidarność” P.Dudy) i wręcz siłowe wypraszanie z debaty politycznej lub kolaborowanie organizatorów z policją ( Ruch Narodowy, ONR )
4,5,6,7,8
4. WPS występowało jako podmiot w debacie nad istotnymi problemami międzynarodowymi ( przeciw agresji anglosasko-syjonistycznej na Syrię, przeciw tychże samych sił inicjowaniu i wspieraniu banderowskiego przewrotu państwowego na Ukrainie i wojny w Donbasie, przeciwko próbom destabilizacji Białorusi, za współpracą międzynarodową ruchu słowiańskiego i sprzeciwiając się antyrosyjskiej manipulacji polskich środowisk narodowych)
9,10
5. WPS występował na forum różnych gremiów, organizacji , w kraju i za granicą, w istotnych kwestiach społeczno-gospodarczych ( bankowość i finanse, rolnictwo, zasoby naturalne ) , a także w kwestiach polityki medialnej i historycznej itd)
11,12,13,14, 15, 16, 17

6. WPS nie dawał i nie daje sobie wmówić amnezji wobec ewidentnych osiągnięć społeczno-gospodarczych, kulturalnych oraz trafnego geopolitycznego wyboru w okresie PRL , a także sekciarskiej i antypolskiej postawy, tzw. prawicy narodowej, wyrażającej się w nie dostrzeganiu w patriotyczno-lewicowych środowiskach sojusznika w dziele odzyskania Suwerennej Polski. Stąd WPS widzi możliwość współpracy z patriotyczną, antysyjonistyczną lewicą polską, np. z partią Zmiana nie mówiąc już o lewicujących ruchach chłopskich jak Samoobrona.lub lewicowo-narodowych jak ZPR Grunwald.

7. WPS sam kilkukrotnie wzywał do zjednoczenia działań medialnych środowisk szczerze i świadomie kontestujących układ Okrągłego Stołu i opowiadających się za programem Polski Suwerennej. Dlatego na każda taką inicjatywę, jeśli jest autentyczna i rzetelnie przygotowana będziemy odpowiadać pozytywnie, czego dowodem jest pozytywna odpowiedź na uczestniczenie w inicjatywie KOREUSA oraz inicjatywie powołania narodowo-patriotycznego Komitetu Obchodów 100 lecia odzyskania niepodległości przez Polskę i przełamania łże historii środowisk PiSowskich i w ogóle pookrągłostołowych, postpiłsudczykowskich oraz krypto lub wprost prosyjonistycznych, a zatem antypolskich.

WPS nie mogąc doczekać się żadnej dojrzałej, odpowiedzialnej politycznie i dalekosiężnej inicjatywy środowisk narodowo-patriotycznych i ludowo-chłopskich zapowiada reaktywację działań ponadpartyjnego, ruchu obywatelskiego, KONGRESU POLSKI SUWERENNEJ, adresowanego do polskich organizacji narodowych, ludowo-chłopskich, patriotycznych, narodowo-lewicowych, antyglobalistycznych w kraju i za granicą – w środowiskach historycznej diaspory polskiej XIX i XX wieku, w środowiskach polskiej emigracji posolidarnościowej, pookrągłostołowej oraz unijnej przymusowej emigracji zarobkowej.

A teraz oczekuję od Was anonimowe Wykopki i Mirki i wam podobnych „cenzorów i krytyków” WPS ujawnienia się i powiedzenia czegoś merytorycznego i przedstawienia konstruktywnej propozycji

#neuropa #2kuce #2zdrajcy #3centryny #4konserwy #socdem #polska #patriotyzm #nacjonalizm #wps #oswiadczenie #apel #przemyslenia #wykop @m_b @a_s @wykop
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pestis: To znaczy, czytałeś całość, który wkleiłem?
@Liesbaum: Jeszcze raz powtórzę, nie jestem żadnym ruskim szpionem. A organizacje te są potrzebne dla naszego kraju. Radzę czytać całość!
@MKULTRA: To jest warte przeczytania. Dobrze, że pojawia się sprostowanie, bo bezmózgie wykopki atakują propolskie inicjatywy
  • Odpowiedz
@Liesbaum: A kontrwywiad może zrobić? NIC! Więc proszę nie mieć złudzeń, że nie dojdzie do tego, że WPS nie urośnie w siłę. Jeśli chcesz zażalenia pisać, to mogę podać dane kontaktowe
  • Odpowiedz
@Slowianie_Razem_Na_Zawsze: no tak, tak, mieliście już tę swoją Polskę przez ponad 50 lat od 1945 roku, jakoś nie wyszło to na dobre nikomu tutaj poza rosyjską agenturą bo nie wątpię że taka Ludmiła Dobrzyniecka mocno teraz cierpi z racji rozpadu jej struktur.
  • Odpowiedz
@urs6: Ty koleś... Jak się tak musisz zwracać do mnie zdrobnieniami, zamiast dyskutować o treści w tym wątku, to lepiej idź. I zarzuć sobie nutę kękę, bo też widziałem, że lubisz takie klimaty.
@PatologiiZew: Czytałeś, to to wstawiłem? Nie? To więc jak masz trochę wolnego czasu, to polecam!
  • Odpowiedz