Wpis z mikrobloga

186.644 tyle osób szukalo w Niemczceh w 2017 roku azylu, około 100 000 mniej niż rok temu.
Największą grupa to uchodźcy z Syrii 47.434 osób

#ciekawostkizniemiec mój tag o Niemczech

https://www.welt.de/politik/deutschland/article172523002/Asylbewerber-Zahl-in-Deutschland-2017-deutlich-gesunken.html

#statystyka #uchodzcy #4konserwy #neuropa #syria #polityka
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lavinka:

Sytuacja w Syrii jest bardzo niestabilna. Konflikt wewnętrzny objął całe terytorium kraju. Znacznie wzrosła liczba aktów przemocy o charakterze zbrojnym, zamachów terrorystycznych, eksplozji w miejscach publicznych, takich jak budynki rządowe i centra handlowe.

To fragment ze strony Polskiego MSZ.
A porównanie Syrii do sytuacji na Ukrainie to jedno wielkie xDDD
  • Odpowiedz
Taka "chora" Szwecja notuje teraz 1500% więcej gwałtów niż w czasach przed multi-kulti.


@St_Atheist: Szwecja kilka lat zaostrzyła prawo. Nawet klepnięcie kobiety w t---k w autobusie jest klasyfikowane jako g---t, a nie jak w Polsce jak molestowanie. Stąd gwałtowny skok w statystykach.

Co innego byś mówił, gdyby w Twojej małej miejscowości 70% to czarnoskórzy imigranci

W mojej miejscowości 100% obywateli to brązowi muzułmanie, białych ludzi których widziałem w ciągu ostatniego
  • Odpowiedz
@wyindywidualizowanyentuzjasta: A co powiesz na "strefy no go" w Niemczech, Francji i Szwecji?

Mieszkasz wśród wyznawców islamu, którzy są tam od początku, a nie wśród uchodźców o odmiennej kulturze. To duża różnica. Nie przekonam Cię, bo jak sam napisałeś, pasjonuje Cię islam, a mnie pasjonuje bezpieczeństwo wewnętrzne w kraju...
  • Odpowiedz
@St_Atheist: Poznałem wielu uchodźców mieszkających w Polsce. Najwięcej właśnie z Syrii, Czeczenii i Tatarów Krymskich. Oprócz tego trochę gości z Pakistanu i Libii. Znajomych muzułmanów z krajów nieobjętych wojną nie liczę. Nigdy nie czułem w ich obecność zagrożenia i nie zniechęcili mnie do wyjazdu do Islamskiego kraju.
  • Odpowiedz
  • 0
@lavinka

Sytuacja w Syrii jest najstabilniejsza od 10 lat

Twierdzisz że przed wojną było mniej spokojnie niż teraz? Lel

Nawet w Aleppo są bezpieczne dzielnice.

Aleppo jest wyzwolone od roku.
  • Odpowiedz
@nom_om: No to sam widzisz, że Aleppo jak i wiele innych regionów jest wyzwolone, czyli nie ma tam wojny. Czyli uchodźcy mogą wracać do domu. A nie, zaraz, przecież oni nigdy nie mieszkali w Syrii. Tylko sobie w Turcji lewy paszport kupili. :)
  • Odpowiedz
  • 0
@lavinka wiele innych regionów owszem. Ale wojna się jeszcze nie skończyła tak jak próbujesz to zasugerować, ponadto wiesz że za wojna idzie kryzys humanitarny, głód, brak opieki medycznej itd nie?
Pisze o syryjczykach, nie o ludzi którzy się za takowych podają.
  • Odpowiedz
@nom_om: Wiele innych regionów. Niedawno pisałeś, że całą Syria. Parę regionów jest objętych wojną na całym świecie, przypadkiem tylko z Syrii uchodźcy do Niemiec na socjal się pchają? I jeszcze te awantury, że ich wysłali do Polski? Pamiętasz jęki tej Syryjki w GW, co płakała, że jej tatuś "azyl" w Polsce załatwił i dlatego w Holandii mieszkać nie może, a tu jej nie chcą dać kasy na otwarcie restauracji? Ile
  • Odpowiedz