Wpis z mikrobloga

@Croudflup: czegoś ty się spodziewał po japońskiej grze, która najbardziej znana jest z części trzeciej i w #!$%@? nudnego 100 poziomowego lochu? wytłumacz mi :)
  • Odpowiedz
@pandapl: no ale napisałeś to tak, jakby ten tutorial długi to był dobry pomysł a to zapewne idiotyczny pomysł. Nie wyobrażam sobie, żeby tutorial do gry trwał tyle co przejście TLOU- de facto jednej z najlepszych gier ever.
W ogole to czas gry=/ jakość xD
  • Odpowiedz
  • 2
@Croudflup the last of us w sensie klisza na kliszy i gameplay z uncharted, najlepsza gra, aha xD a tutorial do persony jest długi bo musi objasnic sporo mechanizmow, mogłoby to się odbyć szybciej ale nie zaburza to płynności rozgrywki, mnie ani przez minutę persona nie nudziła
  • Odpowiedz
  • 0
@Croudflup ty chyba sobie nawet nie zdajesz sprawy że anime to nie gatunek, cały motyw z podróżą przez postapokaliptyczny świat był walkowany over9000, to była dobra historia ale ani razu mnie nie zaskoczyła
  • Odpowiedz
ty chyba sobie nawet nie zdajesz sprawy że anime to nie gatunek, cały motyw z podróżą przez postapokaliptyczny świat był walkowany over9000


@goltus: motyw japońskiej bajki też był wałkowany over9000 stary. Motywy są i będą, ważne jest jak się to przedstawi a tlou zrobił to mistrzowsko.
  • Odpowiedz
  • 0
@Croudflup jaki motyw japońskiej bajki xD co to jest motyw japońskiej bajki? anime to japońska animacja a nie jakiś gatunek lol, są komedie anime, są anime akcji, horrory i tak dalej
  • Odpowiedz
  • 0
@Croudflup widzisz, masz po prostu jakieś uprzedzenia, nie poparte niczym konkretnym, chodzi ci wyłącznie o stylistykę która akurat w personie 5 jest bezbłędna
  • Odpowiedz
@Croudflup: Ja nie powiem, że No man sky jest słabą grą ... bo nie grałem, trudno mi ocenić moją subiektywną opinię na temat produktu, którego nie wypróbowałem :) mogę co najwyżej powiedzieć, że mi się nie podoba ale trudno mi go oceniać.
  • Odpowiedz
@Croudflup: Przeszedłem P5 i przeszedłem TLOU. I z tych dwóch to P5 jest lepszą grą. Jedyne w czym TLOU jest lepsze to grafika/styl - wszystki inne aspekty (gameplay (chociaż niektórym może nie podejść tego typu turowa walka i/lub zarządzanie czasem poza walką), soundtrack, klimat, historia, postacie) na korzyść Persony.
also grafika/styl =/= jakość xD

ale trzeba w coś grać żeby mieć o tym całkowite pojęcie


@Croudflup: no ale
  • Odpowiedz
  • 0
@Croudflup Wydaje mi się, że żeby określić gre jako słabą, lub jako szajs trzeba najpier w nią zagrać. No ale co ja tam wiem ))¯_(ツ)_/¯ Co tam recenzje, i opinie, nie grałem ale się wypowiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz