Wpis z mikrobloga

@pandapl: no ale napisałeś to tak, jakby ten tutorial długi to był dobry pomysł a to zapewne idiotyczny pomysł. Nie wyobrażam sobie, żeby tutorial do gry trwał tyle co przejście TLOU- de facto jednej z najlepszych gier ever.
W ogole to czas gry=/ jakość xD
@Croudflup ty chyba sobie nawet nie zdajesz sprawy że anime to nie gatunek, cały motyw z podróżą przez postapokaliptyczny świat był walkowany over9000, to była dobra historia ale ani razu mnie nie zaskoczyła
ty chyba sobie nawet nie zdajesz sprawy że anime to nie gatunek, cały motyw z podróżą przez postapokaliptyczny świat był walkowany over9000


@goltus: motyw japońskiej bajki też był wałkowany over9000 stary. Motywy są i będą, ważne jest jak się to przedstawi a tlou zrobił to mistrzowsko.
@Croudflup jaki motyw japońskiej bajki xD co to jest motyw japońskiej bajki? anime to japońska animacja a nie jakiś gatunek lol, są komedie anime, są anime akcji, horrory i tak dalej
@Croudflup widzisz, masz po prostu jakieś uprzedzenia, nie poparte niczym konkretnym, chodzi ci wyłącznie o stylistykę która akurat w personie 5 jest bezbłędna
@Croudflup: Ja nie powiem, że No man sky jest słabą grą ... bo nie grałem, trudno mi ocenić moją subiektywną opinię na temat produktu, którego nie wypróbowałem :) mogę co najwyżej powiedzieć, że mi się nie podoba ale trudno mi go oceniać.
@Croudflup: Przeszedłem P5 i przeszedłem TLOU. I z tych dwóch to P5 jest lepszą grą. Jedyne w czym TLOU jest lepsze to grafika/styl - wszystki inne aspekty (gameplay (chociaż niektórym może nie podejść tego typu turowa walka i/lub zarządzanie czasem poza walką), soundtrack, klimat, historia, postacie) na korzyść Persony.
also grafika/styl =/= jakość xD

ale trzeba w coś grać żeby mieć o tym całkowite pojęcie


@Croudflup: no ale wypadałoby, bez
@Croudflup Wydaje mi się, że żeby określić gre jako słabą, lub jako szajs trzeba najpier w nią zagrać. No ale co ja tam wiem ))¯_(ツ)_/¯ Co tam recenzje, i opinie, nie grałem ale się wypowiem ( ͡º ͜ʖ͡º)