Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam
Jestem w związku 3 lata . To moja pierwsza dziewczyna normalnie jak i w łóżku. Ogólnie tworzymy dobry związek, dobrze się dogadujemy i wszystko jest spoko ale wkurza mnie np taka głupota o niej jak to że nie lubi się całować z języczkiem i w łóżku też nie wywołuje we mnie większych emocji. Ja często chciałbym spróbować z inną ale wiem że ciężko mi będzie znaleźć inna. Ona trafiła mi się jak ślepej kurze ziarno tak naprawdę i kocha mnie nad życie. Co o tym myślicie ?wiem ja też nie jestem idealny ale boje się że kiedyś mogę ją zdradzić :( co mogę z tym zrobić ? Jak podchodzicie do takiej sprawy?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: fantazje i potrzeby pojawiają się zawsze. musisz sam na szali postawić z jednej strony stabilnego różowego, a z drugiej strony własne potrzeby i wizję miłosnych uniesień. Nie będę nakłaniał "spóbuj z inną", ani nie będę doradzał "zostań przy swojej", bo każdy ma inną hierarchę potrzeb i sam wiem, że choćbym miał najlepszego różowego pod słońcem, to parę rzeczy musiała by mieć/umieć/chcieć, bo inaczej związek byłby bez przyszłości.
Ja często chciałbym spróbować z inną ale wiem że ciężko mi będzie znaleźć inna.


@AnonimoweMirkoWyznania: no cóż, jak dla mnie sprawa dość prosta. Jesteś z nią przed obawą bycia samemu/z przyzwyczajenia, czyli dość znane powody. Z powyższego wnioskuję, że gdyby "łatwo" Ci było znalezc inną, to nie opierałbyś się przed seksem.
Proponuję szczerą rozmowę ze swoją różową, podobno tak robią ludzie w związkach. Rozmawiają o zaistniałych problemach i wątpliwościach.