Wpis z mikrobloga

Pytanie do #mirkokoksy
24 lata , ekto 69/181

Generalnie planuje zaczać się za siebie wziąć. Z funduszami chwilowo jest mega problem, więc siłowania narazie odpada conajmniej do marca) . Planuje zacząć biegać i śmigać na basen dopóki kaska się nie ustabilizuje.

Wyliczyłem sobie zapotrzebowanie na 3100 kcal. Głowny cel na ten moment to przytyć do 75 ( przytyć a nie się zalać jak prosie). Czy takie zapotrzebowanie kaloryczne jest za małe ? za duże? Dodam, że w pracy zbytnio aktywności fizycznej nie ma ( głownie tryb siedzący okazjonalnie przenoszenie materiału 15 kg - 20 kg)

W warunkach domowych nie mam zbytnio jak koksić . Jedyny sprzet to aż jeden hantel z nakładem do 20 kg.

Ktoś coś się wypowie?
  • 2
@Von_Maras: Dodam, że przemianę materii mam tak #!$%@?ą, że nawet jak #!$%@? toz a godzine znowu moge żreć jak #!$%@?. Ale efekt taki że wysram to 2 h.

Co do częstotliwośći posiłków to też problem. PRacuje na zmiany 6-14/18 oraz 18-2/6 . W pracy mam tylko jedną lub dwie przerwy. Jak zczają mnie, że #!$%@? na stanowisku to mi zajebią. Więc jakieś dodatkowe posiłki, zęby było regularnie to tylko opcja shake.
Pobierz VonMaras - @VonMaras: Dodam, że przemianę materii mam tak #!$%@?ą, że nawet jak #!$%@...
źródło: comment_kndsb54VBvH64A80FT2t3gRlMVU6h4du.jpg
@Von_Maras: Mirku, zobacz na YT filmy z przykładowymi ćwiczeniami bez sprzętu, jest tego cała masa.
Nie masz sprzętu do ćwiczeń, zrób sobie 'worek bułgarski' zwykły worek z piachem zrobiony z dętki samochodowej a jesteś z nim w stanie zrobić sporo różnych ćwiczeń.

Chcesz przytyć będąc ekto to nie biegaj/pływaj za dużo bo ten dodatni bilans kaloryczny, który osiągniesz dzięki diecie po prostu zniwelujesz zbyt dużą ilością cardio.

Nie musisz jeść 5-6