Wpis z mikrobloga

dzisiejszy dzień obfituje w wiele niesamowitych mądrości, więc prezentuję kolejne niezawodne porady dla #niebieskiepaski. pamiętajcie, że:

1. Nie wolno wiązać się z kobietą, która nie jest dziewicą

2. szmacenie się na studiach = imprezowanie na studiach


miejcie to na uwadze wchodząc w związki, bo inaczej skończycie jako beta provider dla jakiejś karyny z ogromnym przebiegiem w wieku 24 lat, dla której będziecie tylko bezpieczną przystanią po wielu latach seksualnych szaleństw

źródło

#codziennymizoginizm #shitwykopsays #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow
  • 197
  • Odpowiedz
ale was dupska pieczą. Prawda jest taka, że gdybym chciał mieć doświadczoną dziewczynę i ładną to poszedłbym sobie na #!$%@? a jak bym chciał założyć rodzinę to szukałbym dziewicy bo po cholere mi różowa na którą spuszczał się inny facet? przecież to obrzydliwe
  • Odpowiedz
@alh3 po co mi facet, który chodził na dziwki? Przecież to obrzydliwe.

Ej serio - to jest obrzydliwe. Hipokryzja lvl 1000: laska która współżyła z kimś wcześniej - fuj fuj, żeby poruchać doświadczoną pójdę na dziwki. Ja, który współżyłem z prostytutką i potem jakaś laska ma ze mną uprawiać seks - spoczko XD
  • Odpowiedz
@alh3:

po cholere mi różowa na którą spuszczał się inny facet? przecież to obrzydliwe


ale wiesz, że ludzie się myją i ta sperma nie zasycha na jej ciele i nie tworzy niezniszczalnego pancerza?

poza tym na szczęście nie będziesz miał dziewczyny, bo po co dziewczynie stulejarz, który spuszcza się codziennie we własną rękę albo chodzi na roksę, skoro może mieć bez trudu normalnego faceta? @whiteglove zgadzasz się ze mną?
  • Odpowiedz
zostają w głowie, bo spada jej zdolność do tworzenia głębszej więzi z partnerem, więc inaczej mówiąc wartość kobiety spada z każdym kolejnym #!$%@?


@krazben: są takie badania odnośnie trwałości małżeństw, ale nie wiem co to ma wspólnego z głębią więzi pomiędzy partnerami?
  • Odpowiedz
@alh3 czemu ze skrajności w skrajność? Wiesz, że pomiędzy dziewicami a prostytutkami jest bardzo, bardzo, BARDZO dużo normalnych kobiet? Wolisz dziewicę, bo masz nadzieję, że nie zauważy twoich ewentualnych wad, braku doświadczenia, że będzie ci wierna po wsze czasy? :D
  • Odpowiedz
@whiteglove:
tak jest bardzo dużo normalnych kobiet. Są one żonami i uprawiały seks tylko i wyłącznie z mężem.

Wolisz dziewicę, bo masz nadzieję, że nie zauważy twoich ewentualnych wad, braku doświadczenia, że będzie ci wierna po wsze czasy? :D

dziewica nie jest doświadczona poza tym na tym też polega związek. Uczymy się wszystkiego od podstaw
  • Odpowiedz
@alh3 teoria się potwierdza, boisz się kobiet które uprawiały seks z kimś poza tobą XD serio, normalni faceci nie mają problemu z tym, że ich dziewczyna była wcześniej w związkach.
  • Odpowiedz
@whiteglove:
normalni faceci nie piją piwa po pracy tylko jedzą wartościowy posiłek zgodnie z ich makro a później idą na siłownie

teoria się potwierdza, boisz się kobiet które uprawiały seks z kimś poza tobą

tak boje się, że mnie zostawi bo skoro uprawiała seks z jednym i go zostawiła to ze mną też może uprawiać i mnie zostawić.
  • Odpowiedz
@alh3 a jaką ty dajesz im gwarancję, że ich nie zostawisz? Przecież już uprawiałeś seks, mniej więcej znasz się na cipkach, może któraś nie będzie ci odpowiadać i znajdziesz sobie inną ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz