Wpis z mikrobloga

Czy któryś ze smartfonów #xiaomi ma dobry aparat? #redminote 2 ma ziarno jak już chce się takie zdjęcie wydrukować, obecnie mam 4 i już ciut lepiej ale tylko przy naturalnym świetle.

Ktoś z rodziny chce xiaomi. To tak siedzę na tym OLXie i kompletnie nie wiem co doradzić. Janusze biznesu chętnie pozbywają się 5a po promocji w media expert albo 3 pro. Warunkiem jest też to, aby był "otwierany", że można baterie wymienić itd.

#pytanie #smartfon #redminote3pro #redmi
  • 9
@Eutanazja: tylko seria Mi odbiega na plus. rn3 i rn4 maja porównywalne aparaty. Note 5a to syf który z serią Note ma niewiele wspólnego a aparat żywcem wyjęty z redmi 4a

Weź pod uwagę że xiaomi stosuje podzespoły od różnych producentów i nawet w obrębie serii mogą być różnice. Osobiście się o tym przekonałem w RN3

Baterie wymienisz bezproblemowo w każdym xiaomi
@Eutanazja: tylko mi6 i moze mi note3 oraz mi mix2 maja w miare sensowne (bo nie oznacza ze bardzo dobre) aparaty.

Kupowanie na olx i na allegro chinskich telefonow to jest sredni pomysl.
Nie napisalas jaki masz budzet ani nic.
Kazde xiaomi da sie otworzyc tylna klape ktora jest na zatrzaski, trzeba jednak troche wprawy albo ogarnac poradnik na YT. Tylko ze to jest jednorazowa akcja przy wymianie aku.
Obecnie w
@PurpleHaze Fakt, budżet do niestety jedynie do 470zł. Stąd nowy raczej nie wchodzi w grę.
Dziękuję za opinie, właśnie nie rozumiem skąd ta kolejna zmiana z "zaspawanym" tyłem. Lecą po grubości, wadze czy chcą wspomóc rynek powerbanków...