Wpis z mikrobloga

@ciechan666: Przed 6 rano, a dokładnie w godzinach 5:15~ 5:50 puszczacie muzykę z playlisty? Nie ukrywam, że muszę rano do pracy wyjeżdżać o różnych porach, bo czasami wpadam na Deja Vu, gdy np. o ~ 5:45 znowu leci kabanos i zawsze w momencie, gdy podjezdżam pod drzwi zakladu pracy.
Moglibyście generować puszczanie muzyki o tej porze bardziej losowo i bardziej urozmaicić repertuar? Bo popadam w rutynę, a stacji muzycznej nie mam
  • Odpowiedz
@ciechan666: Jedna prośba, bo Was lubię ale przestańcie skracać muzykę (często jedna zwrotka wycięta albo solówka) żeby się wyrobić z autopromocją (nie hańbi) czy reklamami. Dzięki!
  • Odpowiedz
Co tu się #!$%@?ło z tymi plusami xD
No dobra, po kolei:
@koziolov: @thevion: Piękna Czy Bestia w Antyradiu decyzją dyrektora programowego Antyradia zostały zastąpione programem Michała Figurskiego i Karoliny Korwin-Piotrowskiej. O tym, żeby PcB wróciło na antenę nic nie wiem i nie sądzę aby tak się stało.
@Smartek: @Elade21: Prowadziłem program od 6:00 do 10:00, teraz (od poniedziałku, bo wylądowałem w szpitalu w zeszłym tygodniu) będzie to
  • Odpowiedz
@ciechan666 DP Ch00j ( ͡º ͜ʖ͡º) Robiłeś mi poranek codziennie rano ( może oprócz SOS - to było żenujące ) Pani KP i Figurski z dupy nie pasują do porannej audycji. Oby ich szybko zdjęli.
  • Odpowiedz
Ledwo zdałem maturę, żadnych studiów nie mam. To że jestem tu gdzie jestem zawdzięczam chyba tylko temu że jestem uparty, nie robię NIGDY nic wbrew sobie, ale tak naprawdę NAPRAWDĘ to przy okazji miałem szczęście być we własciwym miejscu o właściwym czasie. W radiu pracuję odkąd skończyłem 19 lat (czyli będzie już 14 lat...).


@ciechan666: a możesz coś więcej na ten temat napisać? Od jakiego stanowiska zaczynałeś? Widziałam kilka ogłoszeń dotyczących
  • Odpowiedz
@ninakraviz: Jak miałem 19 lat to wylądowałem praktycznie bez niczego, bez pracy, bez studiów itp. Dostałem się na dziennikarstwo (którego potem i tak nie skończyłem). Zanim rozpoczął się rok akademicki spotkałem mojego kumpla w metrze (Tomka Michniewicza - obecnie pisze książki podróżnicze, wtedy pracował chyba w Polskim Radiu, z jego młodszym bratem grałem w kapeli w liceum). Tomek stwierdził "masz dobry głos, idź do radia Kampus". Radio Kampus to akademickie radio
  • Odpowiedz
@KorelacjaProkrastynacji zdaje się że wg polskiego prawa rozgłośnie radiowe muszą mieć jakieś 50% polskiej muzyki, a że to w większości chłam i ludzie za dnia tego nie chcą słuchać + wytwórnie smarują za puszczanie ich kawałków (najczęściej zagranicznych) to większość leci w nocy. jak posłuchasz z miesiąc to będziesz znać cały ich repertuar nocny. i co zrobisz nic nie zrobisz takie prawo.
  • Odpowiedz