Wpis z mikrobloga

Nie wiem dlaczego ludzie mówią żeby nie brać DXM tylko kupić sobie "pożądną" ketaminę. xD Brałem DXM jakoś tak z 10 razy i miesiąc temu kupiłem sobie 2 gramy ketaminy. Niby fazy podobne, niby DXM jest bardziej chaotyczny, a ketamina bardziej "według schematu" i rozumiesz co się dzieje, ale i tak DXM jest lepszy. Jest weselej, rozumiesz niewiele i cieszysz się chwilą a przy ketaminie wiesz jak bardzo jesteś spizgany, silne halucynacje słuchowe i bardzo nieprzyjemnie odczuwa się własne ciało.

Także ten, jeśli coś jest legalne i biorą to gimbusy nie oznacza to, że jest gorsze, niż 10 razy droższa ketamina.
#narkotykizawszespoko
  • 3
@kaszlakmain: Jedyny plus ketaminy to to, że nie powoduje mdłości i problemów jak DXM. Ale jak ją wciągnąłem i poczułem jej smak w gardle zebrało mnie na wymioty i moje ciało było jakby osłabione (jak przy grypie). Ketamina to tylko domięśniowo, co nie jest przyjemne "moralnie". heh
@kaszlakmain: ile płaciłeś za kete? Po ketaminie masz działanie antydepresyjne przez kilka dni co jest na duży plus. Plus brak mdłości jak po DXM. Dla mnie te dwa aspekty już wystarczają żeby Keta>dxm. Kolejna sprawa brak konieczności #!$%@? dużej ilości tabletek/chinowego w smaku syropu( już na samą myśl o tym #!$%@? smaku robi mi się nie dobrze.)
@bigb00m: Nie miałem mdłości, ale smak kety i tak spowodował u mnie wymioty. I ketamina jakoś tak powoduje, że moje ciało jest tak nieprzyjemnie jakby z galaretki zrobione. Krótsza, intensywniejsza faza bez euforii. :/ 25 funtów za gram. A Acodin nie jest w smaku taki zły. ()

A z tym efektem antydepresyjnym to fakt. W sumie po to kupiłem kataminę. Przez tydzień nie miałem