Wpis z mikrobloga

Ehh mam straszny problem z przeglądarkami na Androida. Każda ma jakieś wady, testowałem ich już około 20 i żadna mi w pełni nie pasowała. Czego mi więc w nich brakowało?

1. Tryb nocny - z tego co kojarzę, to tylko Samsung Browser to ma z tych co testowałem i domyślna przeglądarka, chociaż pewności nie mam.

2. Blokowanie reklam - to oczywiście podstawa, ale taki Chrome nawet tego nie ma. Najlepiej działało na Firefoxie z Ublockiem, ale ta przeglądarka jakaś taka ociężała.

3. Wyłączanie pasków zadań podczas przewijania i pasek zadań z kartami na dole - w niektórych nie dało się tego ustawić.

4. Płynne przewijanie - w Firefoxie jest katastrofa, ale na niego można wrzucić pełno dodatków i pewnie na to też jest. Na Samsung Browser przewijanie jest szybsze, ale i tak wolniejsze niż na Operze.

Heh, chyba nigdy nie znajdę przeglądarki, która by mi odpowiadała. W tej chwili korzystam z Opery i Samsung Browser, więc jak coś to polecam bo o wiele lepsze od Chrome'a czy jakiegoś tam Delfina. xd

#android #smartfon #telefony
  • 11
@Gother: Sprawdź Atlas. Blokuje reklamy, interfejs (chyba) znika, płynnie przewija. Jedynie nie ma trybu nocnego, chyba, że coś się pozmieniało - nie używam jej od 4 miesięcy, ale to tylko dlatego, że zależy mi na synchronizacji z FFoxem na kompie
@Gother: ja już dawno się pogodziłem, że nie ma idealnej przeglądarki na Androida. Sprawę reklam rozwiązałem Adguard.
Co do funkcjonalności to dla mnie musi mieć zawijanie tekstu. Na tą chwilę ma to tylko dwie:
Opera Mobile i Yandex Browser.
W tej chwili jadę na Yandex, Bo poza text wrap ma jeszcze tryb czytnika.