Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Spuściłem się właśnie podczas seksu w niej.. Niby po okresie, niby nic a już mam dola. Nie unióslbym ciężaru dziecka z nia, nie dogadujemy się wgl. Nie wiem co robić, pierwszy raz mam ochotę to wyrzucić z siebie nawet słowami pisanymi, terAz rozumiem wszystkich płaczących tutaj... (,)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 67
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? po tzw "tabletke po", nie wiem jak teraz sytuacja wygląda, ale 7 lat temu podjechałem do mieszkania prywatnego pani ginekolog, 5 dych w łapę i dostałem receptę. Nie ma co oszczędzać, gówniak będzie Cię drenował 20 kilka lat xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ło Panie po okresie najgorzej. Specjalistą nie jestem ale właśnie po okresie kolejne jajeczko szykuje się do zapłodnienia (to z drugiej strony bo "zchodzą" naprzemiennie) a w hardcorowym przypadku ejakulant przetrwa parę dni w środku i gratuluję jesteś tatą ()
  • Odpowiedz
@MatAre najgorzej to podczas owulacji, bo tylko wtedy komórka jajowa jest zdolna do zapłodnienia. Ale masz rację, gorzej że plemniki są w stanie przeżyć w organizmie kobiety parę dni ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@MatAre: dodaj ze od dnia 5 kobieta jest wzglednie plodna. Teoria mowi ze okolo 2 tygodnie od zakonczenia krwawienia, ale kazdy organizm jest inny
  • Odpowiedz