Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Spuściłem się właśnie podczas seksu w niej.. Niby po okresie, niby nic a już mam dola. Nie unióslbym ciężaru dziecka z nia, nie dogadujemy się wgl. Nie wiem co robić, pierwszy raz mam ochotę to wyrzucić z siebie nawet słowami pisanymi, terAz rozumiem wszystkich płaczących tutaj... (,)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 67
  • Odpowiedz
@gottabekiddin: Jak sie typowi nie uda wyciągnąć w pore to jest debilem. A te bzdury o plemnikach w preejakulacie już dawno obalono. Praktykowałem wiele lat z różnymi pannami stosunki przerywane i jakoś żadnej bękarta nie zrobiłem więc jestem zajebiście odpowiedzialny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardzo mi przykro,że gardzisz ludźmi takimi jak ja
  • Odpowiedz
@siea01: pokaż mi prosze te rzetelne badania, które udowadniają całkowity brak plemników w preejakulacie ;)
@Jainapl: najgorzej ze praktycznie żaden facet nie zdaje sobie sprawy z problemów zdrowotnych jakie te tabletki mogą wywołać. Ale lepiej wszystko zwalić na kobiety bo facet robi problem z włożeniem gumy.
  • Odpowiedz
@Achaa:

2k18 a ludzie nadal myślą, że tylko spuszczając się można zajść w ciążę


Preejakulat ma wpradziwe ilości plemników, ale są to ilosci tak śladowe że szansa na zapłodnienie nim jest ok 200 razy mniejsza niz przy wytrysku

Takze, upraszczajac mozna powiedziec ze raczej tylko spuszczajac sie mozna zajsc w ciaze
  • Odpowiedz