Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Spuściłem się właśnie podczas seksu w niej.. Niby po okresie, niby nic a już mam dola. Nie unióslbym ciężaru dziecka z nia, nie dogadujemy się wgl. Nie wiem co robić, pierwszy raz mam ochotę to wyrzucić z siebie nawet słowami pisanymi, terAz rozumiem wszystkich płaczących tutaj... (,)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 67
  • Odpowiedz
UwielbianaStara: Spoko, ja wczoraj też. Tylko, że moja jest na 80% bezpłodna, w dodatku 24 dzień na antykoncepcji (dla uregulowania hormonów). Tak mnie jakoś poniosło. Dostałem #!$%@?, ale z jednoczesnym zaznaczeniem, że było ( ͡° ͜ʖ ͡°)to bardzo przyjemne i sama przez to doszła jak nigdy. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Zaakceptował: akado}
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot z Murzasichle do Meksyku. Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka, otwórz ją tajnym hasłem : @villa-karpatia. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty, 3000 pesos (jak się postarasz, to możesz wyżebrać więcej) i kluczyki do mieszkania, w którym będziesz mieszkał z nieślubnym synem pewnej alkoholiczki. Od dziś nazywasz się Juan
  • Odpowiedz
@siea01: no pewnie, propaguj największa głupotę świata. To ze Tobie się UDAŁO to nie znaczy ze innym tez się uda a potem płacz i ALE JAK TO MOZLIWE, PRZECIEŻ "WYCIĄGŁEM". Gardzę ludźmi tak nieodpowiedzialnymi jak Ty ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz