Wpis z mikrobloga

@grondir czyli istnieją fani zapaśniczych ud i kolarskich łydek. No cóż... Przynajmniej konkurencja wśród facetów mniejsza, gdy do takiej atletycznej dziewoi startujesz, więc zaiste, są plusy, no i jak trzeba samochód popchnąć pod górkę, to też da radę :p Hmmm, to jest nawet racjonalne.
  • Odpowiedz
@Pantokrator: sam się zastanawiam dlaczego mnie to kręci, przypuszczam, że dlatego, że laski z takimi udami mają przeważnie duże tyłki no i jak umięśnione uda to pewnie i mięśnie pochwy solidne i wytrenowane, a nie jakieś kluchy xd tak zapewne "rozumuje" moja podświadomość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@grondir: jakbyś miał jakichś przodków pracujących na roli, to miałbym jeszcze jedną super teorię z pługiem w roli głównej :P Dobra, głupie żarty żartami, a na mnie już czas. Miłego dnia kolego!
  • Odpowiedz
@danio93: @Amishia: się zasugerowałem, że jak OP pisze "death metal" to Burzum tak średnio pasuje. Mało tego - zastanawiałem się, czemu deathmetalowcy mieliby się unosić - to oni najczęściej mają polew ze swojego gatunku a blackowcy to kije w dupie i obraza majestatu, więc teraz mi wszystko pasuje ;)
  • Odpowiedz
@retsam84 fakt, p-------m gatunki piszac post - juz sie kajalem w tamtym temacie ( ͡° ʖ̯ ͡°) nazwe zakrylem bo mirki maja tendencje do d-----------a sie do szczegolow zamiast skupic sie na istocie tematu a tego chcialem uniknac - tyle
  • Odpowiedz