Wpis z mikrobloga

Mireczki wołam tych co wołali w TYM WPISIE
Wybaczcie, że tak długo, ale wiadomo, bylem na święta w Polsce, a jak wróciłem to miałem dużo na głowie.
Zgadaliśmy się w końcu na spotkanie, ale zamiast jakoś bujać się po mieście, to wbiliśmy do niej.
Kupiłem po drodze Soplicę Wiśniową, żarcie było gotowe więc tym się nie przejmowałem.
Na początku taki trochę small talk, śmieszki heheszki (trochę wyszła tutaj róznica języka i kultury), potem siedliśmy na netflixa, oberzeliśmy Mad Maxa nowego (8/10) i rozmawialiśmy, w międzyczasie siadło jakieś jedzonko, całkiem nieźle gotuje.
No ale koniec końców doszliśmy do kwestii dalszych spotkań i sprawa wygląda tak.
Ona nie chce żadnego związku stałego, a raczej osoby w jej życiu, takiego kumpla, z którym może coś ugotować, obejrzęć film, czy gdzieś wyjść.
Zaproponowała mi FWB jak na dany moment, w niedzielę widzimy się znowu ale raczej jako koledzy, bo na chwilę obecną mnie coś takiego nie interesuje.
Jeśli chcecie to plusujcie a w niedzielę zdam dalszą relację.

#podrywajzwykopem #heheszki
  • 117
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (667)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @RomanKarateka @lubie-sernik @konOpusDei @jajestemtenboski @Dzyszla @Sofa @PogodaSloneczna @Mck_98 @Arkil @Dropthedrop @mariegold @elmo-pl @Baleburg @Fugazi @Regaroth @Fajna_julia @Gluten @Pieko @kicipuci @jinofthelamp